A. Butkevičius: „Žalgiris“ yra Lietuvos flagmanas visame sporte“ © krepsinionamai.lt nuotr.

Antruoju artėjančio sezono Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo naujoku tapęs Arnas Butkevičius po truputį apšyla kojas Kaune. Lietuvos vyrų rinktinės stovyklos prieš Europos krepšinio čempionatą laukiantis krepšininkas Kauno mieste jau žvalgosi gyvenamos vietos ir tuo pačiu prisistatė daugkartinių Lietuvos čempionų sirgaliams.

Anksčiau naujasis žalgirietis vilkėjo Neringos „Kuršių“, Vilniaus „Sakalų“, Panevėžio „Lietkabelio“, Klaipėdos „Neptūno“ ir Vilniaus „Ryto“ marškinėlius, o būdamas dar visai jaunas atstovavo Kauno „Žalgirio“ jaunimo komandai Eurolygos jaunimo turnyre.

Bendraudamas su „Žalgiris Insider“ A.Butkevičius džiaugėsi pagaliau apsivilkęs žaliai baltus marškinėlius ir prisiminė jau anksčiau pravertas „Žalgirio“ organizacijos duris.

„Tuo metu galimybių prasimušti į pagrindinę komandą neturėjau ir buvau skolinamas kitiems klubams. Realių variantų būti „Žalgirio“ komandoje nebuvo. Ši ir praėjusi patirtys yra labai skirtingos, bet labai smagu, kad galiausiai tai įvyko, nes to visada siekiau ir tikslas visada buvo kilti į aukštesnį lygį“, – bendraudamas su „Žalgiris TV“ komanda pasakojo 29-erių puolėjas.

Atvykęs į Kauno „Žalgirio“ areną A.Butkevičius apsilankė komandos rūbinėje ir ten jau sutiko pirmuosius ekipos narius – rūbinėje naujoką pasitiko Sigitas Kavaliauskas ir konkurenciją dėl minučių sudarysiantis ilgametis žalgirietis Edgaras Ulanovas.

„Su Edgaru buvome pažįstami ir anksčiau, o dabar būsime komandos draugai ir klubiniame krepšinyje. Kartu žaidėme „Neptūne“, tad mūsų praeitis yra gana artima. Norisi susipažinti su visa organizacija, fanais, naujais žaidėjais ir pajausti visą „Žalgirio“ atmosferą. Kaip ir minėjote, buvau ilgai siejamas su „Žalgiriu“, tad pagaliau viskas tapo oficialu ir galime žiūrėti į priekį“, – kalbėjo A.Butkevičius.

Duodamas pirmą savo interviu su „Žalgirio“ marškinėliais krepšininkas atskleidė, kad žaisti Kaune buvo jo siekiamybė dar nuo tų laikų, kai stebėdavo komandą žaidžiant legendinėje Kauno sporto halėje.

„Žalgiris“ yra Lietuvos flagmanas visame sporte, stipriausia organizacija ne vien tik krepšinyje, visi apie tai šneka ir visi tai mato. Augdamas, „Žalgirio“ rungtynes stebėjau Kauno sporto halėje ir tikrai – nuo to niekur nepabėgsi. Visi kalba apie pergales, pralaimėjimus ir visus išgyvenimus, todėl bus smagu prie to prisidėti ir kurti istoriją kartu. Tai buvo mano siekiamybė“, – sakė žalgirietis.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
 • 17

  nenoreciau vel matyti ryte, kaip rytfaniams tokie interviu yra labai nemalonus

  • 0
 • 17

  nenoreciau vel matyti ryte, kaip rytfaniams tokie interviu yra labai nemalonus

  • 0
 • 17

  nenoreciau vel matyti ryte, kaip rytfaniams tokie interviu yra labai nemalonus

  • 0

Kitos naujienos