A. Juškevičius: „Lietuviams visada smagu grįžti į Lietuvą“ © fiba.com nuotr.

Pirmuoju mūsų komandos žaidėju tapęs Adas Juškevičius pasidalino mintimis apie grįžimą į Lietuvą, užsienio klubuose įgytą patirtį, žaidimo stilių, trenerį Rimą Kurtinaitį bei Lietuvos krepšinio lygą.

„Lietuviams visada smagu grįžti į Lietuvą, todėl aš – ne išimtis. Džiaugiuosi grįžęs. Paskutinius ketverius metus žaidžiau užsienyje, sulaukiau šeimos pagausėjimo, turiu du vaikučius. Atsiradus tokiai puikiai galimybei grįžti į Lietuvą – ja pasinaudojau“, – džiaugsmo grįžus į tėvynę neslepia Adas.

33-ejų metų krepšininkas karjerą pradėjo Kauno „Žalgirio“ dublerių komandoje, vėliau rungtyniavo Kauno „Triobet“, Prienų „Rūdupio“, Vilniaus „Lietuvos Ryto“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ gretose. Kaunietis taip pat žaidė Vokietijoje, Ispanijoje, Turkijoje, Prancūzijoje, Rusijoje ir Italijoje.

„Tikrai labai džiaugiuosi metais, kai buvau legionierius. Žaidžiau ambicingose komandose, turėjau gerą rolę, pilnai subrendau, kaip žaidėjas ir įgijau daug draugų. Buvo tikrai super metai. Džiaugiuosi kiekvienu etapu – visose šalyse, kuriose žaidžiau“, – pridūrė krepšininkas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos