A. Trinchieri debiute „Betsafe-LKL“ – „Žalgirio“ pergalė Jonavoje © Pauliaus Žukausko nuotr.

Kauno „Žalgiris“ (13-2) kartu su Andrea Trinchieri priešakyje sužaidė pirmąsias rungtynes Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir svečiuose 75:67 (16:15, 25:13, 17:17, 17:22) nugalėjo Jonavos „CBet“ (7-9) klubą.

Žalgiriečiai taip pergalėmis vėl susilygino su Vilniaus „Rytu“ (13-2), šios abi ekipos lyderiauja lygoje.

Pirmoji šių ekipų akistata taip pat buvo pasibaigusi kauniečių pergale 86:69.

Rungtynių pradžioje „CBet“ nedavė lengvo gyvenimo žalgiriečiams ir po pirmo ketvirčio atsiliko tik 15:16. Visiškai kitą toną „Žalgiris“ uždavė antrame ketvirtyje: 13:0 – taip atrodė kauniečių spurtas, kur inicijavo Rolandas Šmitas ir Edmondas Sumneris. Tauras Jogėla nutraukė jonaviečių prastą atkarpą (21:31), tačiau prieš ilgąją pertrauką „Žalgiris“ pirmavo 41:28.

Jonaviečiams ir po pertraukos sunkiai sekėsi užkurti intrigą atkursiantį puolimą. Tomas Dimša ir Laurynas Birutis augino svečių persvarą (54:37), tuo tarpu „CBet“ niekaip neįstengė priartėti labiau.

Prieš akis buvo visas kėlinys, viltį jonaviečiams įžiebti bandė Strahinja Mičovičius ir Lukas Kreišmontas – 55:66. Edvinas Šeškus po ilgo laiko skirtumą vertė vienaženkliu (57:66), tačiau laikas tirpo ir šeimininkai niekaip nepriartėjo rimčiau.

Likus pusantros minutės „Žalgiris“ buvo priekyje 71:61, tačiau Michaelas Hughesas sumetė baudas, o E.Šeškus – dvitaškį – 65:71. Išsigelbėjimui „CBet“ turėjo 39 sekundes, bet paskutines viltis degino M.Hugheso pražanga.

„Cbet“: Lukas Kreišmontas 15 (7 atk. kam.), Michaelas Hughesas 13 (6 rez. perd.), Edvinas Šeškus 12, Strahinja Mičovičius 8, Tauras Jogėla 7.

„Žalgiris“: Laurynas Birutis ir Rolandas Šmitas (7 atk. kam.) – po 15, Edmondas Sumneris 11, Lukas Lekavičius 9, Edgaras Ulanovas 6 (7 atk. kam.).