A. Trinchieri magija išsisklaidė: „Žalgiris“ neatsilaikė prieš ASVEL © Pauliaus Žukausko nuotr.

Kauno „Žalgiris“ (6-13) antrą kartą šiame Eurolygos sezone pralaimėjo Vilerbano ASVEL (3-16) ekipai. Šį kartą Andrea Trinchieri treniruojami žalgiriečiai išvykoje pralaimėjo rezultatu 79:93 (17:23, 26:28, 16:21, 20:21).

Po dvitaškį susitikimo pradžioje pataikė Laurynas Birutis, Edgaras Ulanovas ir Lukas Lekavičius, bet kauniečiai turėjo bėdų gynyboje – 6:16. Per likusias keturias kėlinio minutes L.Lekavičius surinko keturis taškus, Austinas Hollinsas realizavo du baudų metimus ir pataikė dvitaškį, o Rolandas Šmitas taikliai metė iš toli – 17:23.

Dviem metimais iš po krepšio pasižymėjo R.Šmitas, dvitaškį su varžovo pražanga įmetė Keenanas Evansas, dvitaškį pataikė L.Lekavičius, o E.Ulanovas surinko tris taškus – 29:31. K.Evansas pataikė tris tritaškius, sėkmingą reidą po krepšiu surengė Edmondas Sumneris, tritaškį iš kampo smeigė Tomas Dimša – 43:51.

R.Šmitas, K.Evansas ir L.Lekavičius pataikė trijų taškų vertės metimus, bet skirtumas augo – 52:63. Dvitaškį pridėjo T.Dimša, dvitaškį su pražanga įvertė Brady Manekas, o Kevarriusas Hayesas ir K.Evansas po tašką pelnė baudos metimais – 59:72.

Iš toli dar kartą pataikė K.Evansas, po puolime atkovoto kamuolio dvitaškį įmetė T.Dimša, bet skirtumas dar labiau išaugo – 64:82. Po tritaškį smeigė R.Šmitas, T.Dimša ir B.Manekas, reidus po krepšiu surengė E.Sumneris ir K.Evansas, L.Lekavičius sumetė baudų metimus, bet užsikabinti rungtynėse jau nepavyko – 79:93.

„Žalgiris“: K.Evansas 21 (5 rez. perd., 4 per. kam.), L.Lekavičius 13, R.Šmitas 13 (5 atk. kam., 2 per. kam.), T.Dimša 10, B.Manekas 6, E.Ulanovas 5, E.Sumneris 4, A.Hollinsas 4, L.Birutis 2, K.Hayesas 1, D.Lavrinovičius 0.

ASVEL: T.Luwawu-Cabarrot 27, P.Lee 22 (5 atk. kam., 8 rez. perd.), Y.Fallas 22 (12 atk. kam.).