A.Marčiulionis jungiasi prie „Ryto“ © stopkadras

Augustas Marčiulionis, vienas iš Vilniaus „Perlo“ ir „Ryto“ aštuoniolikmečių komandos lyderių, jungiasi prie pagrindinės „Ryto“ komandos.

Jis jau dalyvaus penktadienį vyksiančioje komandos treniruotėje. Žaidėjas turės dvigubą LKL ir NKL licenciją.

„Komandoje turime traumuotų krepšininkų, todėl pildome pagrindinės komandos sudėtį mūsų jaunaisiais žaidėjais. Augustas savo žaidimu NKL pirmenybėse ir Eurolygos jaunimo atrankos turnyre įrodė, kad jau yra pasirengęs praverti ir LKL duris.

Treniruotės su pagrindinės komandos žaidėjais jam bus puiki patirtis ir paskata dar didesniais žingsniais žengti į priekį. O aš tikiuosi, kad labai greitai įvyks ir oficialus jo debiutas LKL čempionate“, – sako „Ryto“ direktorius Rolandas Jarutis.

Septyniolikmetis 1,92 m ūgio A. Marčiulionis NKL pirmenybėse per rungtynes vidutiniškai pelno po 15,4 taško, atlieka po 5,8 rezultatyvaus perdavimo, atkovoja po 3,6 kamuolio ir renka po kiek daugiau nei 17 naudingumo balų. Eurolygos jaunimo atrankos turnyre jo statistika buvo dar geresnė: 18,3 taško, 6,5 rezultatyvaus perdavimo, 3,8 atkovoto kamuolio ir 23,5 naudingumo balų per rungtynes.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos