Arti trigubo dublio buvusio N.Calatheso „Panathinaikos“ įveikė Europos taurės nugalėtojus © Zumapress nuotr.

Visas rungtynes pirmavę Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkai namuose 91:80 (26:18, 19:17, 23:29, 23:16) įveikė Valensijos „Basket“.

Laimėjusios komandos gretose išsiskyrė beveik 32 minutes žaidęs DeShaunas Thomasas. Amerikietis pelnė 19 taškų (6/6 dvit., 2/3 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, du kartus suklydo bei surinko 23 naudingumo balus.

Pralaimėtojų neišgelbėjo 31 minutę aikštelėje praleidęs Jordanas Loydas, kuris varžovams atseikėjo 27 taškus (5/7 dvit., 3/3 trit., 8/9 baud. met.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas ir taip surinko net 41 efektyvumo balą.

„Panathinaikos“: DeShaunas Thomasas 19, Tyrese'as Rice'as 14, Nickas Calathesas (12 atk. kam., 9 rez perd.) 13, Jimmeris Fredette'as 12, Wesley Johnsonas (5 atk. kam.) 11.

„Valencia“: Jordanas Loydas 27, Bojanas Dubljevičius (5 atk. kam.) 11, Quino Colomas 10, Louis Labeyrie 8.