A.Sireika: „Reikia mokėti skaityti žaidimą“ © Pauliaus Žukausko nuotr.

„Šiauliai“ dėjo stiprų žingsnį „Betsafe–LKL“ atkrintamųjų lenktynėse. Saulės miesto krepšininkai namuose 91:75  nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“.

„Pirmiausia, noriu padėkoti savo vyrams. Ne viskas gražiai klojosi, bet pademonstravome ramybę, gerą kamuolio įžaidimą. Pabaigoje kiekvienas taškelis bus svarbus ir aš suprantu vyrus.

Negaliu reikalauti žaisti akademiškai, reikia mokėti skaityti žaidimą. Aš džiaugiuosi, kad jie susivaldė nuo spaudimo ir nervingose varžybose nugalėjome“, – kalbėjo šiauliečių vyr. treneris Antanas Sireika.

„Blogos mintys po rungtynių. Taip gerai treniravomės, gerai atrodėme draugiškose rungtynėse, bet mane varo į neviltį, jog žaidėjai nerodo disciplinos. Neįmanoma gauti to, ko nori treneris tiek puolime, tiek gynyboje. Jei mes kalbame, jog per pirmus du kėlinius praleidžiame 43 taškus, tai 20 taškų po mūsų klaidų.

Kita dalis – visiškai leidžiama žaisti varžovams stipriosiomis pusėmis“, – ant savo auklėtinių spaudos konferencijoje pyko „Nevėžio“ vairininkas Marius Kiltinavičius.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos