ASVEL nestabdo: namuose įveiktas ir kitas Graikijos klubas © AFP nuotr.

Sensacingą sezono startą Eurolygoje tęsia į turnyrą po ilgos pertraukos grįžusi Vilerbano ASVEL (2-0).

Prancūzijos ekipa namuose pasiekė dar vieną pergalę, o šį kartą po jų kojomis krito kita Graikijos komanda – Atėnų „Panathinaikos“ (1-1), kuri pripažino varžovų pranašumą 78:79 (22:22, 18:24, 10:17, 15:29).

Praėjusią savaitę ASVEL taip pat namuose švenė pergalę prieš Pirėjo „Olympiakos“.

„Panathinaikos“ šiame mače skandino baudų metimai – svečiai iš Atėnų išprovokavo visą krūvą pražangų, tačiau nuo baudų linijos prametė net 13 metimų.

ASVEL paskutinę minutę dar turėjo trijų taškų deficitą, tačiau taiklus Charleso Kahudi tolimas metimas ir viena tiksli Jordano Tayloro bauda atvedė prancūzus į pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Davidas Lighty, surinkęs 18 taškų ir pataikęs tris tritaškius iš penkių bandymų. „Pao“ gretose išsiskyrė Deshaunas Thomas, kuris į savo sąskaitą įsirašė 22 taškus ir 6 atkovotus kamuolius.

ASVEL: Davidas Lighty 18 (4/7 dvit., 3/5 trit.), Tonye Jekiri 15 (12 atk. kam.), Charlesas Kahudi (2/2 trit.), Livio Jeanas-Charlesas ir Jordanas Tayloras – po 8.

„Panathinaikos“: Deshaunas Thomas 22 (7/11 dvit., 2/2 trit., 29 naud. bal.), Jimmeris Fredette 18 (4/6 trit., 4 atk. kam.), Nickas Calathesas 13 (8 rez. perd.), Jacobas Wiley 7.