Atėnų „Panathinaikos“ komandos apžvalga (Eurolyga 2022) © Organiz. nuotr.

Tęsiame Eurolygos komandų apžvalgą. Šį kartą dėmesį skiriame dviejų lietuvių atstovaujamai Atėnų „Panathinaikos“ ekipai.

Praėjusio sezono rezultatas – 13 vieta.

Išvyko: Peytonas Siva, Leonidas Kaselakis, Jeremy Evansas, Giorgos Vovoras, Nemanja Nedovičius, Darylas Maconas, Okaro White'as, Ioannis Papapetrou, Vassilis Kavvadas.

Atvyko: Nate‘as Woltersas, Marius Grigonis, Derrickas Williamsas, Artūras Gudaitis, Paris Lee, Andrew Andrewsas, Mateušas Ponitka, Georgios Kalaitzakis, Panagiotis Kalaitzakis, Dejanas Radonjičius.

Atėnų klubas šiemet susikomplektavo kiek logiškiau nei taip būdavo pastaruosius kelis sezonus.

Graikijos grandą papildė du lietuviai – Marius Grigonis ir Artūras Gudaitis.

Marius Grigonis sužaidė puikų Europos čempionatą asmeniškai, o nugaros problemos jau yra praeityje.

Artūras Gudaitis papildė vidurio puolėjų grandį, kurioje pernai G. Papagianniui trūko pagalbos.

„Pao“ šiemet pasipildė saugesniais variantais, kurie jau yra rungtyniavę Eurolygoje ir turėjo svaresnį vaidmenį savo komandose.

Fiziškumo komandoje taip pat bus daugiau, kuomet buvo pasipildyta Derricku Williamsu ir Mateušu Ponitka.

Žvelgiant į visą sudėtį pasigendama geresnių metikų. Šiuo metu patikimiausiai iš toli metantis „Panathinaikos“ krepšininkas yra Marius Grigonis. Aplink jį yra nemažai galinčių pataikyti, bet tokie krepšininkai kaip Woltersas, Ponitka, Lee nėra stabiliai pataikantys žaidėjai.

Dar vienas klaustukas yra ties naujuoju strategu Dejanu Radonjičiumi. Juodkalnietis puikiai darbavosi Belgrado „Crvena Zvezda“ klube, bet išvykus iš Serbijos ekipos į kitą komandą – rezultatai nebūna džiuginantys.

Komplektacijos vertininimas – 7,5

Atėnų klubas bus tikrai konkurencingesnis nei buvo pernai. Šiame sezone tikrai išvysime vieną kitą „Pao“ pergalę prieš vienus iš Eurolygos favoritų. Bet kokiu atveju graikai ir toliau lieka komanda, kuri veikiausiai liks už atkrintamųjų borto.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos