Atskleista S. Curry gudrybė niekada nepavargti aikštėje

Atskleista S. Curry gudrybė niekada nepavargti aikštėje 3 0 2021-01-24 13:24 © AP nuotr.

Oklendo „Golden State Warriors“ lyderis Stephenas Curry toliau nedingsta ir pirmųjų žiniasklaidos puslapių.

Taikliarankis NBA lygos geriausių visų laikų snaiperių sąraše pagal pataikytus tritaškius (2562) aplenkė legendinį Reggie Millerį (2560) ir kėsinasi iš pirmosios vietos išstumti Ray'ų Alleną (2973).

ESPN žurnalistas Davidas Flemingas atskleidė, kodėl 32–ejų žaidėjas it vijurkas visos karjeros metu zuja po aikštę ir niekuomet nepavargsta.

Anot jo, gynėjas yra įvaldęs specialią kvėpavimo ir kūno valdymo techniką.

„S. Curry antrąjį kvėpavimą įgyja dėl mokėjimo greitai sulėtinti širdies ritmą per trumpas pertraukėles, net ir rungtynių metu.

Būtent taip jis tobulina savo kūną treniruočių metu. Kai besibaigiant užsiėmimui Stephenui pritrūksta oro, jis atsigula ant nugaros ir jo asmeninis treneris Brandonas Payne'as (neurokognityvinio efektyvumo srities specialistas) uždeda iš smėlio maišelių suformuotus svarmenis žemiau šonkaulių narvelio, kad perkrautų ir treniruotų atleto diafragmą.

Atlikęs tokius pratimus, Curry sugeba per 90 sekundžių minutės petraukėlę sumažinti širdies ritmą žemiau 80 dūžių.

Rungtynių metu jis kartais vaizduoja, kad vos pavelka kojas, nuleidžia rankas ir tarsi signalizuoja apie nuovargį. Nieko panašaus – tai jaukas varžovui. Vėliau po visą aikštę S. Curry besivaikęs gynėjas maldauja petraukėlės atsikvėpti.

Jie šnabžda Stephenui: „Kada tu pagaliau sustosi?

Tai pats maloniausias komplimentas žaidėjui, labiau patinkantis, nei giriantys jo tritaškius“, – rašė D. Flemingas.

3 0

Komentarai (0)