Panevėžio „Lietkabelis“ (18/9) įsirašė dar vieną pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Kapitono Vytenio Lipkevičiaus vedami Nenado Čanako auklėtiniai namuose 82:77 (25:17, 17:25, 23:23, 17:12) po itin atkaklios kovos susitvarkė su Klaipėdos „Neptūno“ (9/18) ekipa.

Pirmosiomis mačo minutėmis komandos nebuvo nusiteikusios gintis – 14:10 pirmavo svečiai, tačiau panevėžiečiai į tai atsakė spurtu 15:3 ir po dešimties minučių buvo priekyje 25:17.

Sėkminga Mato Jogėlos ir Giedriaus Stankevičiaus atkarpa antrojo ketvirčio pradžioje leido uostamiesčio krepšininkams ir vėl išlyginti pusiausvyrą, o netrukus ir išsiveržti į priekį – 33:29. Visgi tuomet 9 taškus be atsako vėl surinko „Lietkabelis“. Komandos į rūbines išejo švieslentėje degant lygybei – 42:42.

Po pertraukos kurį laiką geresnį žaidimą demonstravo klaipėdiečiai (56:51). Nors trečiajam kėliniui einant į pabaigą iniciatyvą trumpam perėmė šeimininkai, prieš lemiamą dešimties minučių atkarpą rezultatas išliko lygus – 65:65.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo nerezultatyviai, jam įpusėjus trapų pranašumą turėjo „Lietkabelis“ – 72:71. Tuomet, Klaipėdos ekipai pirmaujant 77:74, penktąją pražangą užsidirbo Simas Galdikas, o dar vėliau techninę nuobaudą gavo Žygimantas Janavičius. Tuo pasinaudojęs „Lietkabelis“ sulig Gyčio Masiulio baudų metimais prasidėjus paskutiniąjai minutei vėl išsiveržė į priekį – 79:77. Šį laiką užtikrinčiau sužaidę panevėžiečiai triumfavo 82:77.

„Lietkabelis“: V. Lipkevičius 20 (4/5 trit., 11 atk. kam., 32 naud. bal.), Kyle'as Vinalesas 15, G. Masiulis 14, Paulius Valinskas 11, Džordže Gagičius 9, Gabrielius Maldūnas 6.

„Neptūnas“: Ž. Janavičius 15 (10 rez. perd., 22 naud. bal.), Evaldas Šaulys 12, S. Galdikas 9, Deividas Gailius, Džiugas Slavinskas ir Norbertas Giga (7 atk. kam.) po 8, Martynas Mažeika 7, G. Stankevičius 6.