„Barca“ rezultatyvioje dvikovoje palaužė „Chimki“, „Zenit“ nutraukė pralaimėjimų seriją © AP nuotr.

Devintąją pergalę į savo sąskaitą šiame Eurolygos sezone įsirašė „Barceona“ (9-3) klubas. Katalonai išvykoje 102:94 (31:22. 30:26, 23:22, 18:24) įveikė Rimo Kurtinaičio treniruojamą Maskvos srities „Chimki“ (6-6).

„Barca“ į pertrauką nužygiavo peržengusi 60 taškų ribą. Katalonai pirmoje rungtynių pusėje tiesiog sprogo puolime: 31 taškas pirmajame kėlinyje, dar 30 – antrajame.

Antroje pusėje Kurtinaičio kariauna dar bandė rodyti nagus, tačiau „Barca“ gana prastą žaidimą gynyboje atpirko puolimu.

Katalonų gretose spindėjo Nikola Mirotičius, per 33 minutes surinkęs 28 taškus, atkovojęs 9 ir perėmęs dar tris kamuolius.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 23 (4/9 tritaškių, 5 rez. perd., 5 klaidos), Jeremy Evansas 16, Devinas Bookeris (5 atk. kam.) ir Sergejus Karasiovas (4/4 tritaškių) po 14, Stefanas Jovičius 11 (5 rez. perd.).

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 28 (9 atk. kam., 7/10 dvitaškių), Malcolmas Delaney 17 (4/5 tritaškių, 9 rez. perd.), Ante Tomičius 15 (6 atk. kam.), Adamas Hanga (4 atk. kam., 6 rez. perd.), Cory Higginsas ir Kyle‘as Kuricas po 10.

Kitose rungtynėse šešių pralaimėjimų seriją nutraukė Sankt Peterburgo „Zenit“ (3-9). Savo žiūrovų akivaizdoje žaidusi Rusijos ekipa 75:70 (17:15, 13:21, 23:13, 22:21) nugalėjo Vilerbano ASVEL (5-7).

Nugalėtojus į pergalę vedė Alexo Renfroe ir Gustavo Ayono duetas – abu iš viso komandai pridėjo 30 taškų. ASVEL gretose rezultatyviausiai sužaidė Theo Maledonas, surinkęs 9 taškus.

„Zenit“: Alexas Renfroe 16 (8 rez. perd.), Gustavo Ayonas 14 (5 atk. kam.), Mateušas Ponitka 11 (5 atk. kam.), Willas Thomasas ir Timas Abromaitis 8.

ASVEL: Theo Maledonas 9 (5 rez. perd.), Livio Jean-Charlesas (9 atk. kam.), Ismaelis Bako, Jordanas Loydas, Tonye Jekiri ir Davidas Lighty po 8.