„Barcelona“ komandos apžvalga (Eurolyga 2022) © Organiz. nuotr.

Tęsiame Eurolygos komandų apžvalgą. Šį kartą dėmesys skiriamas „Barcelonos“ klubui.

Praėjusio sezono rezultatas – 3 vieta

Išvyko: Dante Exumas, Nigelis Hayesas-Davisas, Rolands Šmits, Brandonas Daviesas, Nickas Calathesas.

Atvyko: Tomašas Satoransky, Janas Vesely, Mike‘as Tobey, Nikola Kaliničius, Oriolis Pauli, Oscaras Da Silva.

Didžiausias „Barcos“ galvos skausmas šiuo metu – Nikola Mirotičaus traumą. Katalonų žvaigždė susižeidė achilą ir praleis Eurolygos sezono pradžią.

Įdomiausios permainos komandoje įvyko įžaidėjo ir vidurio puolėjo grandyse, kur Nicką Calathesą ir Brandoną Daviesą pakeitė Čekijos krepšinio žvaigždės – Tomašas Satoransky ir Janas Vesely.

Jau iš „Žalgirio“ treniravimo laikų galėjome įsitikinti, jog Šarūno Jasikevičiaus komandos puikiai funkcionuoja, kuomet komandoje yra gerai pikenrolą žaidžiantys krepšininkai.

Turbūt geresnio varianto nei T. Satoransky ir J. Vesely negalėjo sugalvoti. Ilgamečiams rinktinės draugams nereikės daug laiko, jog įsilietų į komandos braižą.

Dar vienas solidus papildymas – Nikola Kaliničius. Pernai serbas buvo „Crvenos Zvezdos“ lyderis, o šiemet jis „Barcoje“ keičia buvusį žalgirietį Nigelą Hayesą-Davisą.

Komandą papildė Slovėnijos rinktinės natūralizuotas amerikietis Mike‘as Tobey. Kol kas tai atrodo kaip sprendimas minimaliai užkamšyti Nikola Mirotičiaus netektį, tačiau sezono eigoje jis veikiausiai užims Sertačo Šanli minutes, kurių turkas iki galo nepateisina.

Sunku pasakyti kokią rolę komandoje turės Oscaras Da Silva ir Oriolis Pauli, bet Roko Jokubaičio pavyzdys rodo, jog Š. Jasikevičius pasitiki jaunais krepšininkais, tad Berlyno „Alboje“ proveržio sezoną sužaidęs Da Silva progų turėtų sulaukti, o tuo tarpu Oriolis Pauli daugiau minučių sulauks Ispanijos ACB lygoje.

Komplektacijos vertinimas – 9

Šis Eurolygos sezonas yra lemiamas Šarūnui Jasikevičiui. Treneris dabar susirinko savo komandą, savo žaidėjus. Buvo kalbų, jog treneriui netinka Nickas Calathesas. Vietoje jo šis gavo vieną labiausiai geidžiamų krepšininkų savo komandai –Tomašą Satoransky. Šį sezoną „Barcelonos“ tikslas yra tik vienas – laimėti Eurolygą. Kitu atveju, kalbos apie Šaro darbo netekimą taptų dar didesnės.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos