Be didesnio vargo „Nevėžį“ palaužusi „Sintek-Dzūkija“ – KMT ketvirtfinalyje © „Sintek-Dzūkija“ nuotr.

Namo sugrįžusi Alytaus „Sintek–Dzūkija“ nebejuokavo. 4 taškų pranašumą iš svečių teritorijos parsivežę dzūkai, antradienį namuose rezultatu 82:73 nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“ ir žengė į Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalį.

„Nevėžis“ vis dar vertėsi be Austino Chatmano, o „Sintek–Dzūkijos“ rotacija sutrumpėjo pirmajame kėlinyje, kai čiurną susižeidė Paulius Danisevičius.

Kaip ir pirmoje komandų akistatoje, „Sintek–Dzūkija“ startavo geriau. Įpusėjus pirmajam kėliniui alytiškiai įgijo 9 taškų pranašumą (16:7).Dzūkai kėlinį pabaigė spurtu 7:2, o antrajame skirtumas šoktelėjo iki 23 taškų (42:19).

Valdemaro Chomičiaus auklėtiniai uždėjo apynasrį „Nevėžio“ puolimui. Pirmoje rungtynių pusėje kėdainiškiai klimpo „Sintek–Dzūkijos“ gynyboje ir atakavo tragišku taiklumu (8/34 met.).

Po dviejų kėlinių švieslentėje degė rezultatas 47:24 alytiškių naudai.

Po pertraukos Panagiotis Kalaitzakis bandė pabudinti „Nevėžį“ dviem tritaškiais, tačiau Mindaugo Sušinsko ir Artūro Jomanto vedina „Sintek–Dzūkija“ iniciatyvos iš rankų nepaleido – po trijų kėlinių dzūkai buvo priekyje 68:43.

Ketvirtajame kėlinyje beliko išspręsti formalumus. Savo šansą gavo ir mažiau žaidžiantys Tomas Pačėsas, Lukas Kvedaravičius bei Medas Kuprijanovas. „Nevėžis“ bandė spurtuoti, tačiau laiko buvo likę per mažai.

Nugalėtojus į priekį vedė Mindaugas Sušinskas pelnęs 17 taškų, o svečių gretose išsiskyrė Zacharas Vedishchevas pasižymėjęs 19 taškų.

„Sintek-Dzūkija“: Mindaugas Sušinskas (5 atk. kam.) 17 tšk., Adrianas Bowie (6 rez. perd.) 13 tšk., Egidijus Dimša 11 tšk., Chauncey Collinsas 10 tšk., Artūras Jomantas (8 atk. kam.) 8 tšk.

„Nevėžis“: Zacharas Vedishchevas (6 atk. kam., 5 išpr. praž.) 21 tšk., Julius Kazakauskas (8 atk. kam.) ir Panagiotis Kalaitzakis (9 atk. kam.) po 10 tšk., Matas Jucikas 8 tšk.