„AX Armani“ pasiekė dramatišką pergalę Valensijoje © Pauliaus Žukausko nuotr.

Eurolygoje - dar vienerios rungtynės, pareikalavusios pratęsimo. „AX Armani“ išvykoje nugalėjo Valensijos ekipą ir nutraukė pralaimėjimų seriją.

„Dizaineriai“ 83:81 (19:12, 17:16, 12:20, 17:17, 18:16) nugalėjo ketvirtą nesėkmę patyrusius Valensijos krepšininkus.

Artūras Gudaitis per 15 žaidimo minučių pelnė 6 taškus (2/2 dvit., 2/4 baud.) ir atkovojo 3 atšokusius kamuolius.

Naudingiausias nugalėtojų gretose buvo Sergio Rodriguezas, kuris per 28 minutes pelnė 16 taškų (2/7 trit., 4/8 dvit., 2/2 baud.) atkovojo 2 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Valensijos ekipoje puikias rungtynes sužaidė Alberto Abalde, kuris per 30 minučių pelnė 21 tašką (1/3 trit., 7/12 dvit., 4/5 baud.) ir atkovojo 6 kamuolius.

Rungtynių didvyriu tapo Vladimiras Micovas, kuris lemiamoje atakoje pataikė tritaškį ir išplešė svarbią pergalė norint patekti į kitą etapą.

„AX Armani“: Sergio Rodriguezas 16, Vladimiras Micovas 13, Michaelas Rollas 11, Luisas Scola 11, Kalebas Tarczewski 8.

„Valencia“: Alberto Abalde 21 , Bojanas Dubljevičius 19 , Maurice'as Ndouras 12, Fernando San Emeterio 9, Quino Colomas 8 .