„Bleacher Report“: „Warriors“ turi galimybę pasikviesti J. Hardeną © „Reuters“ nuotr.

Oklendo „Golden State Warriors“ ekipa jau žvalgosi kaip sustiprinti ekipos sudėtį dar vieną sunkią traumą gavus puolėjui Klay'ui Thompsonui.

„Kariai“ gali pasinaudoti Hjustono „Rockets“ ekipoje susiklosčiusia situacija, kai apie išvykimą prakalbo jos lyderis Jamesas Hardenas.

Apie galimus klubų mainus užsiminė „Bleacher Report“ žurnalistas Danas Favale.

„GSW sulauktų J. Hardeno ir P.J. Tuckerio, tačiau turėtų atsisveikinti su Kevonu Looney, Ericu Paschalliu, Andrew Wigginsu, Jamesu Wisemanu ir penkiais pirmųjų ratų šaukimais 2021, 2022, 2024, 2025 ir 2026 m. NBA naujokų biržose“, – rašė ekspertas.

„Warriors“ turėtų būti įsitikinusi, kad Hardenas padės komandai kovoti dėl čempionės titulo artimiausius 3–4 metus, tuo tarpu „Rockets“ galėtų pradėti komandos atnaujinimą.

Kai kurie siūlo, kad S. Kerro ekipa pati turėtų pradėti viską lipdyti nuo pradžių, tačiau toks scenarijus yra nerealus. Kad ir ką galvotumėte apie Draymondą Greeną ar Jamesą Wisemaną, tačiau juk komanda turi ir S. Curry.

Ekipos nešvaisto šansų pasigrumti dėl trofėjaus, kai jų gretose yra vienas iš penkių geriausių lygos žaidėjų, o šis krepšininkas pats neprašys mainų“, – tikino D. Favale.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos