Chaosu tapusiose rungtynėse „Neptūnas“ krito prieš „Bešiktaš“ © fiba.com nuotr.

Klaipėdos „Neptūnas“ (5/8) FIBA čempionų lygos rungtynėse išvykoje rezultatu 76:69 pralaimėjo prieš Stambulo „Bešiktaš“ (7/6) krepšininkus ir prarado likusias viltis patekti į kitą etapą.

„Neptūno“ ekipoje nesustabdomas buvo Deividas Gailius, kuris pelnė 30 taškų ir tempė Klaipėdos „Neptūno“ komandą iki paskutinių ketvirtojo kėlinio sekundžių. (6/12 trit., 4/7 dvit., 4/5 baud., 5 atk. kam., 26 naudingumo balai).

Nugalėtojus į pergalę vedė Sh. Mckissicas, kuris pelnė 21 tašką ir atkovojo 10 kamuolių.

Rungtynėse Klaipėdos ekipai teko rungtyniauti su 9 krepšininkais. Dėl traumų komandai padėti negalėjo Darrenas Dorsley, Tomas Delininkaitis ir Gytis Masiulis.

Antro kėlinio pabaigoje teisėjams teko rungtynes sustabdyti dėl „Bešiktaš“ sirgalių į aikštę metamų šalikų.