D. Tarvydas: apie persikėlimą į Jonavos klubą, V. Šeškų ir neslegiančią įtampą © Pauliaus Žukausko nuotr.

Po šešerių metų pertraukos į NKL – VIKINGLOTTO grįžęs 29-erių 199 cm ūgio Darius Tarvydas greitai atsidūrė tarp ryškiausių pirmenybių krepšininkų.

Puolėjas šį sezoną NKL – VIKINGLOTTO per penkerias rungtynes vidutiniškai žaidžia po 28 minutes ir pelno po 18,2 taško (68,6 proc. dvit., 46,4 proc. trit.), atkovoja 5 bei perima 1 kamuolį, atlieka po 2 rezultatyvius perdavimus ir renka po 18,6 naudingumo balo.

Trečiąją pirmenybių savaitę jis buvo pripažintas naudingiausiu žaidėju, kai susitikime su Vilniaus „Perlu Energija“ surinko 26 taškus ir 35 naudingumo balus.

Tokio krepšininko žaidimo sulaukusi Jonavos „CBet“ per penkerias rungtynes iškovojo keturias pergales.

D. Tarvydas įspūdingai pasirodė turnyruose praėjusią vasarą. „Hoptrans 3x3“ turnyre Palangoje jis su Utenos „Juventus“ tapo čempionu ir atsiėmė MVP apdovanojimą, o vėliau identiškus laimėjimus iškovojo ir Kėdainiuose vykusiose „Bucket Summer league“ varžybose.

Šiandien Jonavos klubas NKL – VIKINGLOTTO mače svečiuose susitiks su Molėtų „Ežerūnu-Atletu“, o ši dvikova yra paskelbta savaitės rungtynėmis. Jas nuo 19.30 val. tiesiogiai transliuos Info TV ir Delfi TV.

D. Tarvydas interviu su „nklyga.lt“ papasakojo apie sugrįžimą į NKL – VIKINGLOTTO, sezono pradžią, ekipos trenerį Virginijų Šeškų ir kt.

– Dariau, kodėl nusprendėte grįžti į NKL – VIKINGLOTTO ir pasirašyti sutartį su Jonavos „CBet“?
– Motyvai buvo tokie, kad neturėjau tokių gerų pasiūlymų. Laukiau, situacija pasaulyje neramino, todėl norėjosi spalio mėnesį jau turėti kontraktą. „CBet“ pasiūlė geras sąlygas, klubas – su vizija į ateitį, tad pagalvojau, jog kodėl gi ne. Taip pat turėjau asmeninių motyvų, vasarą žaidžiau daug 3x3, o gegužės 24 dieną bus atranka į olimpines žaidynes. Jeigu liksiu NKL – VIKINGLOTTO visą sezoną, tai irgi labai nenuliūsiu, nes sezonas baigsis gana anksti ir turėsiu laiko pasiruošti atrankai fiziškai, prieš tai bus turnyrų, galėsiu sudalyvauti ir 100 proc. pasiruošti atrankai. Bandysiu patekti į 3x3 Lietuvos rinktinę.

– Jums vasara buvo itin sėkminga. Ar nustebote, kad negavote tiek daug dėmesio?
– Taip, vasara išties buvo labai įsimintina. Kiek nustebino, kiek ir ne. Labai tų vasaros pasiekimų nesureikšminu. Aišku, pačiam buvo tikrai malonu, tikrai įsimintina vasara ir tikiuosi, kad tokių dar bus. Nesulaukiau pasiūlymų, tai nesulaukiau. Sulaukiau pasiūlymo iš Jonavos klubo ir jis nėra prastas tiek pagal sąlygas, tiek finansiškai. Aišku, sezonas čia yra trumpesnis, dėl to kažkiek nukentėsiu, bet aš turiu kontraktą ir kitiems metams, todėl jeigu pateksime į LKL, tai vis tiek grįšiu į tą lygą.

– Šiuo metu turite atvirą kontraktą?
– Iš savo pusės turiu garantuotą kontraktą, bet iki gruodžio 15 dienos galiu išeiti. Sprendimas priklauso man. Jeigu nuspręsiu likti, tai galėsiu likti. Po gruodžio 15 dienos sutartis prasitęs visam sezonui. Kažkokio konkretaus pasiūlymo dar neturėjau, buvo kalbų, bet ne su Lietuvos komanda.

– Sezono pradžioje per penkerias rungtynes laimėjote keturis kartus. Kaip sekasi komandai?
– Aišku, mes kaip ir tikėjomės laimėti tas rungtynes. Gerai, kad laimime. Aišku, reikia dar daug dirbti, nes neseniai susirinkome, nebuvo laiko treniruotėms. Iš karto tiesiai į rungtynes. Norėtųsi žaisti geriau, bet paskutinėse rungtynės su Vilniaus „Perlu Energija“ jau atrodėme geriau, nes buvo laiko ir atsigavimui, ir treniruotėms. Tikiuosi, kad žaidimas tik kils ir toliau laimėsime.

– Kokį įspūdį palieka darbas su vyriausiuoju treneriu Virginijumi Šeškumi?
– Kaip ir tikėjausi – griežtas, reiklus per rungtynes, iš visų reikalauja maksimumo. Už aikštelės ribų yra malonus, malonu bendrauti, tikrai mus supranta ir nori kiek įmanoma mums padėti, kad turėtume geras sąlygas. Džiaugiuosi, kad turiu galimybę padirbėti su juo.

– Komanda deklaravo tikslą laimėti lygą ir kitą sezoną dalyvauti LKL. Ar tai, kad ekipa kelia tik aukščiausią tikslą, prideda įtampos?
– Šiuo metu tai visiškai neslegia. Dabar ir komanda dar nėra sukomplektuota, mums trūksta tiek vidurio puolėjo, tiek ir įžaidėjo. Tai dirbame tiek, kiek galime, kovojame, bet patys suprantame, kad šiuo metu su esama sudėtimi turime šansų patekti į finalo ketvertą, bet nėra taip, jog tikrai ten būsime, kad užimsime pirmą ar antrą vietą.

Manęs, kaip žaidėjo, dėl to neslegia jokia įtampa, nes pirmiausia klubas turi surinkti konkurencingą komandą. Tuomet bus galima kelti tikslus. Aišku, yra surinkti žaidėjai, komanda turi laimėti, bet visi supranta, jog nėra taip, jog mes esame 100 proc. favoritai.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos