D.Adomaitis: „Iki trečiojo kėlinio vidurio buvo drausmingos rungtynės“ © Pauliaus Žukausko nuotr.

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse triuškinamą pranašumą iššvaistęs, tačiau paskutinėmis minutėmis susigirebęs Vilniaus „Rytas“ principinėje dvikovoje 85:75 palaužė Gyčio Masiulio vedamą Klaipėdos „Neptūną“.

Spaudos konferencijoje vilniečių vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis neslėpė šypesnos, tačiau didžiąją dalį komentaro kalbėjo apie savo auklėtinių daromas klaidas.

„Iki trečiojo kėlinio vidurio buvo itin drausmingos rungtynės tiek puolime, tiek gynyboje, bet paskui vėl pradėjome klysti. Kaip ir normalu tokioje sezono stadijoje, nes ne visiškai išlikusi komanda, yra naujų žaidėjų.

Kai kurie nežino varžovų stipriųjų pusių, tačiau mes paprasčiausiai paleidome savo drausmingą žaidimą gynyboje. Kur reikėjo padaryti pražangas – jų nepadarėme. Prieš metikus gynymės per pasyviai, per tuos, kurie veržiasi – per argersyviai. Čia buvo didžiausios mūsų problemos“, – teigė „Ryto“ vairininkas.