D.Adomaitis: „Norisi, kad jaunimas išnaudotų tuos šansus geriau“ © Pauliaus Žukausko nuotr.

Šeštadienį „Jeep“ arenoje susirinkę aistruoliai sulaukė daugiau intrigos nei tikėtasi. Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Vilniaus „Rytas“ 98:85 palaužė Alytaus „Sintek–Dzūkiją“.

„Nuotaikos šventinės, kaip ir rungtynės. Ačiū aistruoliams, kurie susirinko. Jų reikėjo, kai buvo sunkus momentas. Viskas šiose rungtynėse, kaip ir kalbėjome bus apie koncentraciją.

Kalbėjome, kad kai įgijame pranašumą negalime pamesti galvų. Pirmoje pusėje jaunimas išėjo su gera energija, bet antroje pusėje to nebuvo. Norisi, kad jaunimas išnaudotų tuos šansus geriau“, – apie amerikietiškus kalnelius priminusias rungtynes kalbėjo „Ryto“ strategas D. Adomaitis.

„Būna rungtynės, kai praloši ir būna bloga nuotaika ir būna, kai visai nebloga. Aišku, prisinervavau šiandien, bet bandėme būti rungtynėse. Kovojome tiek, kiek leido mums jėgos.

Padarėme klaidų, negalėjome pasiimti kamuolių gynyboje ir tritaškiai nelemti... paprasčiausiai jų neturėjo būti. Antrą kartą neturėjome jėgų sugrįžti taip, kaip žaidėme trečiajame kėlinuke“, – rungtynes reziumavo alytiškių treneris Valdemaras Chomičius.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos