Draugiško turnyro Liepojoje starte – „Pieno žvaigždžių“ pergalė © Vytauto Mikaičio nuotr.

Liepojoje prasidėjusiame „Wind Basket 2019“ turnyre pergalę pasiekė pasiruošimą sezonui tęsiančios Pasvalio „Pieno žvaigždės“.

Gedimino Petrausko kariauna po atkaklios kovos 85:82 (28:21, 18:16, 22:20, 17:25) įveikė antroje Rusijos lygoje rungtyniaujančią Vladivostoko „Spartak-Primorye“.

Pasvaliečiai po trijų kėlinių užtikrintai pirmavo (68:57), tačiau Rusijos ekipa paskutinėje atkarpoje kilo į lemiamą šturmą, laimėdama ketvirtį 25:17.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Miha Lapornikas per 31 minutę pelnė 19 taškų (3/6 dvit., 1/4 trit., 10/15 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 8 varžovų pražangas.

Slovėnui puikiai talkino 18 taškų pelnęs Paulius Petrilevičius bei 17 pridėjęs ir 7 rezultatyvius perdavimus atlikęs Dominykas Domarkas.

Varžovams 18 taškų surinko praėjusį sezoną Utenos „Juventus“ garbę gynęs Aleksandras Zacharovas.

Šeštadienį pasvaliečiai susikaus su šeimininkų Liepojos „Liepaja“ ekipa.

„Pieno žvaigždės“: Miha Lapornikas 19 (10/15 baud., 8 išpr. praž.), Paulius Petrilevičius 18 (7/10 dvit., 7 išpr. praž.), Dominykas Domarkas 17 (5/5 trit., 7 rez. perd.), Laimonas Kisielius 10.

„Spartak-Primorye“: Sergejus Toropovas 23, Aleksandras Zacharovas 18 (8 atk. kam.), Kwaimanas Mitchellas 14.