Dviguba savaitė Eurolygoje „Žalgiriui“ baigėsi nesėkme Vitorijoje

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai dvigubą Eurolygos savaitę užbaigė nesėkmingai. Martino Schillerio vadovaujama komanda išvykoje rezultatu 68:81 (20:21, 16:24, 12:16, 20:20) nusileido Vitorijos „Baskonia“ ekipai.

„Žalgiris“ dvikovą pradėjo taikliais Nigelo Hayeso, Mariaus Grigonio ir Thomaso Walkupo tritaškiais bei keturiais Joffrey Lauvergne taškais – 13:9. Penkis taškus iš eilės pridėjo T.Walkupas, tačiau kauniečiai pirmą kartą turėjo vytis varžovus – 18:19. Du taškus iš po krepšio dar pelnė Augustine‘as Rubitas, tačiau po pirmojo kėlinio žalgiriečiai turėjo vieno taško deficitą – 20:21.

Antrame ketvirtyje pirmuosius keturis komandos taškus surinko Martinas Gebenas, tačiau deficitas dar labiau išaugo – 24:34. Sudėtingą metimą puskabliu pataikė J.Lauvergne, iš toli du kartus paeiliui pataikė Artūras Milaknis, o kėlinuką keturiais taškais iš eilės užbaigė T.Walkupas – 36:45.

Po pertraukos keturis taškus surinko J.Lauvergne, o po dvitaškį pridėjo M.Grigonis ir N.Hayesas – 44:56. Du taškus pelnė Lukas Lekavičius, o Paulius Jankūnas sumetė abu baudų metimus – 48:61.

Dvitaškiu paskutinį ketvirtį pradėjo J.Lauvergne, devynis taškus iš eilės surinko M.Grigonis, o pirmuosius savo taškus pelnė ir Rokas Jokubaitis – 61:70. Dviem taškais pasižymėjo N.Hayesas, tritaškį per rankas smeigė M.Grigonis, o kamuolį perėmęs T.Walkupas sumažino atsilikimą – 68:74. Deja, tačiau paskutinę rungtynių atkarpą vėl geriau sužaidė varžovai ir kauniečiams teko pripažinti pralaimėjimą rezultatu 68:81.

„Žalgiris“: M.Grigonis 17, T.Walkupas 14 (4 rez. perd., 4 per. kam.), J.Lauvergne 12 (9 atk. kam., 4 rez. perd.), N.Hayesas 7, A.Milaknis 6, M.Gebenas 4, P.Jankūnas 2, L.Lekavičius 2, A.Rubitas 2, R.Jokubaitis 2.

„Baskonia“: P.Henry 19 (4 rez. perd.), A.Petersas 15 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), L.Vildoza 14 (5 per. kam.), T.Jekiri 10 (7 atk. kam.).