Dviženklį deficitą panaikinęs „Žalgiris“ įveikė „Neptūną“

Pirmosiomis minutėmis 2:12 atsilikęs, tačiau laiku pabudęs Kauno „Žalgiris“ (16-2) iškovojo pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Martino Schillerio auklėtiniai namuose 85:72 (22:26, 27:11, 16:17, 20:14) nugalėjo Klaipėdos „Neptūno“ (8-13) krepšininkus.

Nors pirmojo kėlinio pradžioje turėjo dviženklį deficitą, Kauno ekipa surengė spurtą 14:0 bei persvėrė rezultatą savo naudai 16:12.

Uostamiesčio klubas dar buvo išsiveržęs į priekį 26:22, bet antrajame ketvirtyje „Žalgiris“ pradėjo diktuoti savo sąlygas. Po spurto 10:2 kauniečiai atsiplėšė 40:31.

Netrukus šeimininkai įgijo ir dviženklę persvarą (47:34), o tokį atstumą nuo varžovų Lietuvos čempionai laikė iki pat susitikimo pabaigos.

Kauno klubas vertėsi be Artūro Milaknio, Thomaso Walkupo ir Patricio Garino.

„Žalgiris“: Joffrey Lauvergne 11, Marius Grigonis ir Augustine'as Rubitas po 10, Lukas Lekavičius (7 rez. perd.) ir Karolis Lukošiūnas po 9, Steve'as Vasturia 8, Rokas Jokubaitis 7 (6 rez. perd.).

„Neptūnas“: Darrinas Dorsey 14, Džiugas Slavinskas ir Benas Griciūnas po 11, Norbertas Giga 10 (6 atk kam.), Martynas Mažeika 9.