Dviženklį pranašumą išbarstęs „Žalgiris“ krito Stambule

Išretėjusiomis gretomis į Stambulą nuvykęs Kauno „Žalgirio“ klubas pagirtinai kovojo tris kėlinius, tačiau rezultatu 67:73 (13:7, 17:17, 21:20, 16:29) nusileido Stambulo „Fenerbahce“ ekipai.

Keturis taškus iš eilės į buvusios komandos krepšį susitikimo pradžioje sumetė Edgaras Ulanovas, dvitaškį pridėjo Mantas Kalnietis, o galingą žalgiriečių spurtą užbaigė Karolio Lukošiūno tritaškis – 9:0. Vėliau abiejų komandų puolimas ilgam laikui įstrigo, kėlinio pabaigoje Lukas Lekavičius pataikė sudėtingą metimą, o Joshas Nebo perėmė kamuolį ir greitoje atakoje įdėjo jį iš viršaus – 13:7.

Nugara į krepšį sėkmingai sužaidė E.Ulanovas, du baudų metimus realizavo Tyleris Cavanaugh, o M.Kalnietis ir Marekas Blaževičius pataikė po dvitaškį – 21:10. Po du lengvus taškus iš po krepšio pelnė tie patys M.Kalnietis ir M.Blaževičius, L.Lekavičius smeigė tritaškį, o J.Nebo realizavo du baudų metimus – 30:24.

K.Lukošiūnas pataikė du tritaškius, vieną įmetė M.Kalnietis, o M.Blaževičius surinko šešis taškus – 45:29. Iš toli po kartą pataikė Nielsas Giffey ir K.Lukošiūnas, tačiau persvara šiek tiek sumažėjo – 51:44.

Iš labai toli tritaškį metimą taikliai paleido K.Lukošiūnas, laisvas tritaškį iš kampo pataikė N.Giffey, o E.Ulanovas taikliai atakavo per varžovų rankas – 60:51. Į aštuonis varžovų taškus dvitaškiu atsakė E.Ulanovas, tačiau likus žaisti tris minutes, „Žalgiris“ pirmą kartą atsidūrė besivejančios komandos vaidmenyje – 62:63. Penkis taškus iš eilės pelnęs E.Ulanovas vėl persvėrė rezultatą, tačiau galiausiai žalgiriečiai patyrė nesėkmę – 67:73.

„Žalgiris“: E.Ulanovas 16 (7 atk. kam.), K.Lukošiūnas 15, M.Blaževičius 10 (10 atk. kam., 4 rez. perd.), M.Kalnietis 9 (4 rez. perd.), N.Giffey 6, L.Lekavičius 5, J.Nebo 4, T.Cavanaugh 2 (13 atk. kam.),

„Fenerbahce“: M.Guduričius 19, S.Hazeras 13, A.Polonara 10.