„Dzūkija“ netikėtai įveikė šiauliečius © Motiejaus Baublio nuotr.

Sekmadienio vakarą Alytuje į savo pirmąją šio sezono „Betsafe – LKL“ dvikovą stojo Alytaus „Dzūkija“ bei Šiaulių „Šiauliai – 7bet“.

Ramūno Cvirkos vadovaujama Alytaus „Dzūkija“ (1/0) rezultatu 75:66 (18:22, 21:17, 13:11, 23:16) įveikė Šiaulių „Šiauliai – 7bet“ (0/1) ekipą.

Rungtynių pradžia išsiskyrė rezultatyvumu ir Jonathano Elmore’o individualiu meistriškumu – vos per pusę kėlinio amerikietis pelnė 10 taškų (11:19). Reaguodamas į įvykius, „Dzūkijos“ vyriausiasis treneris Ramūnas Cvirka paprašė minutės pertraukėlės, kuri neleido svečiams pabėgti į priekį ir po pirmojo kėlinio „Šiauliai – 7bet“ turėjo 4 taškų pranašumą (18:22).

Antrajame ketvirtyje driokstelėjęs aikšės šeimininkų legionierius Joshua Newkirkas leido „Dzūkijai“ diktuoti rungtynių tempą, bei taškas į tašką žaisti su šiauliečiais. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus – 39:39.

Po didžiosios pertraukos komandos į rungtynes grįžo visiškai kardinaliai pakeitusios žaidimo planą – trečiajame kėlinyje dominavo kieta gynyba, o to pasekoje žaidimas buvo itin nerezultatyvus. Vis tik sėkmingiau kėlinio pabaigą sužaidę R. Cvirkos auklėtiniai, prieš lemiamą rungtynių ketvirtį pirmavo dviejų taškų persvara (52:50).

Ketvirtajame kėlinyje ir vėl iššovė aikštės šeimininkų atakų organizatorius Joshua Newkirkas, kurio dėka, alytiškai ir vėl spurtavo, o po Mindaugo Lukauskio taiklaus tolimo metimo su pražanga, „Dzūkijos“ pranašumas išaugo iki 8 taškų (65:57). Šiaulių ekipos bandymai grįžti į rungtynes buvo nesėkmingi – Alytaus „Dzūkija“ šventė pergalę rezultatu 75:66.