ESPN: Orlando „burbule“ gali susiformuoti neįveikiama komanda

ESPN: Orlando „burbule“ gali susiformuoti neįveikiama komanda 1 0 2020-07-26 12:49 © AP nuotr.

NBA gerbėjai jau netrukus išgirs apie sezono atnaujinimą.

Orlando „burbule“ susibūrusios komandos neįprastai tęs kovas krepšinio aikštėje – be žiūrovų ir turėdamos sąlygas dažnai bendrauti tarpusavyje.

Anot ESPN žurnalisto Briano Windhorsto, NBA klubų vadovai ir agentai baiminasi, kad tai sudarys terpę susiformuoti neįveikiamai ekipai, kaip buvo nutikę praeityje.

„2008 metais Pekino olimpinėse žaidynės JAV rinktinėje vykę pokalbiai sukūrė superžvaigždžių trejetą Majamio „Heat“ komandoje, „Warriors“ atletų ryšiai su Kevinu Durantu taip pat užsimezgė nacionalinėje ekipoje.

Aišku, tokia situacija gali nutikti ne šiemet, tačiau po metų mes tikrai galime išvysti pokalbių Orlande padarinius“, – teigė žurnalistas.

Anot žiniasklaidos, itin stropiai gali darbuotis Los Andželo „Lakers“ komandos nariai, kurie nepraleis progos užmegzti ryšių su Milvokio „Bucks“ lyderiu Gianniu Antetokounmpo. Sėkmės atveju, sirgaliai galėtų išvysti LeBrono Jameso, Anthony Daviso ir praėjusio sezono lygos MVP trejetą.

Graikas Orlande, beje, dažnai leidžia laiką su broliu Kostu, žaidžiančiu būtent „Lakers“ klube ir gyvena tame pačiame viešbutyje, kaip ir Los Andželo klubas.

1 0

Komentarai (0)