Eurolygą nemaloniai nustebino „Žalgirio“ poelgis

Eurolygą nemaloniai nustebino „Žalgirio“ poelgis 5 3 2021-04-20 11:42 © Pauliaus Žukausko nuotr.

Praeitą savaitę Senojo žemyno krepšinį supurtė netikėta naujiena apie Graikijoje įvykusį slaptą septynių Eurolygos klubų susirinkimą.

Grandai nusprendė išreikšti nepasitikėjimą prestižinio turnyro vadovu Jordi Bertomeu ir sieks, kad 62–erių valdininkas būtų pašalintas iš posto.

Kaip laidoje „Urbonusas“ kalbėjo žurnalistas Donatas Urbonas, sudėtingoje situacijoje išlaviruoti tarp abiejų pusių bandė ir Kauno klubas.

„Kiek girdėjau, „Žalgiris“ yra labai nepatenkintas dėl šios informacijos apie susitikimą nutekėjimo, nes Eurolyga netikėjo, kad kauniečiai galėtų stoti į opoziciją. Juk Paulius Moetijūnas ir „Žalgiris“ visada buvo Eurolygos pusėje.

Balandžio mėnesio pabaigoje vyks atviras Eurolygos susirinkimas ir bene pagrindinis klubų tikslas bus pakeisti ilgametį lygos vadovą J. Bertomeu.

Tiesa, šį tikslą nebus lengva įgyvendinti, nes katalonas yra labai stiprus teisininkas ir aplink save yra sudėliojęs teisinę apsaugą“, – aiškino žurnalistas, kuris priminė, kad komandų priekaištai dėl sumenkusių finansinių įplaukų yra kiek netikslūs.

„Be gautų 300 tūkst. eurų už užimtą vietą, nereikėtų pamiršti ir prieš sezoną „Žalgirio“ sulauktos didesnės nei milijonas eurų sumos.“

5 3

Komentarai (0)