Prabilęs A. Milaknis neišgelbėjo „Žalgirio“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai puikiai pradėjo dvikovą Pirėjuje, tačiau galiausiai turėjo susitaikyti su dar vienu pralaimėjimu Eurolygoje. Jure Zdovco auklėtiniai išvykoje rezultatu 68:83 (23:12, 16:24, 10:27, 19:20) nusileido Pirėjo „Olympiacos“ klubui.

Penkiais taškais dvikovą Pirėjuje pradėjo Emmanuelis Mudiay, du baudų metimus pataikė Joshas Nebo, o Artūras Milaknis pataikė tris tritaškius – 18:8. Tris baudų metimus realizavo Mantas Kalnietis, o paskutinę kėlinio sekundę taškus iš po krepšio pelnė Tyleris Cavanaugh – 23:12.

Tas pats T.Cavanaugh pataikė mindamas tritaškio liniją, iš po krepšio taikliai metė Marekas Blaževičius, o E.Mudiay pelnė keturis taškus paeiliui – 31:17. A.Milaknis pataikė dar vieną tritaškį ir sumetė du baudų metimus, tritaškį smeigė M.Kalnietis, tačiau pranašumas beveik ištirpo – 39:36.

Iš vidutinio nuotolio atšokęs taikliai atakavo T.Cavanaugh, J.Nebo triskart įdėjo iš viršaus, tačiau jau teko vytis varžovus – 47:56. Iš po krepšio lengvus taškus įsirašė T.Cavanaugh, o deficitas dar labiau išaugo – 49:63.

Paskutinį kėlinuką dvitaškiu su pražanga pradėjo ir vėliau dvitaškį pridėjo E.Mudiay, M.Blaževičius sumetė du baudų metimus, tačiau skirtumas dar labiau išaugo – 56:73. E.Mudiay dar sumetė du baudų metimus, J.Nebo įdėjo iš viršaus, M.Blaževičius dukart pataikė iš po krepšio ir pridėjo baudos metimą, o paskutinėmis sekundėmis iš toli pataikė E.Mudiay – 68:83.

„Žalgiris“: E.Mudiay 19, A.Milaknis 14, J.Nebo 10, M.Blaževičius 9 (7 atk. kam.), T.Cavanaugh 8, M.Kalnietis 6 (7 rez. perd.), L.Lekavičius 0, E.Ulanovas 0, K.Lukošiūnas 0, N.Giffey 0.

„Olympiacos“: K.Sloukas 17, G.Larentzakis 13, S.Vezenkovas 12.

• Anon

Ko čia ta Milakni taip giriat. Paaiškinkit? Pagal gas pagiras, jis kiekvienas rungtynes turėtų po minimum 14 taškų rinkt. Minimum.