Eurolygoje nutrūko „Maccabi“ pergalių serija © „Pexels“ nuotr.

Belgrado „Crvena Zvezda“ (11-17) sužaidė puikias rungtynes ir nukovė vieną iš Eurolygos lyderių Tel Avivo „Maccabi“.

Belgrado komanda namuose 92:76 (27:20, 22:23, 30:15, 13:18) nugalėjo „Maccabi“ ir nutraukė savo ketverių pralaimėjimų iš eilės atkarpą.

Nugalėtojams per 23 minutes Kevinas Punteris pelnė 23 taškus (3/8 dvit., 4/6 trit., 4/5 baud.) ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkų ekipoje taip pat puikų mačą sužaidė Billy Baronas, kuris per 25 minutes pelnė 22 taškus (5/7 trit., 2/4 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Maccabi“ komandoje geriausiai pasirodė Tyleris Dorsey, kuris per 28 minutes pelnė 19 taškų (3/8 trit., 2/5 dvit., 6/8 baud.) ir atkovojo 4 kamuolius.

Po šios pergalės Belgrado komanda išsaugojo šansus patekti į kitą etapą.

„Crvena Zvezda“: Kevinas Punteris 22, Billy Baronas 22, Vladimiras Štimacas 12, Jamesas Gistas 12.

„Maccabi“: Tyleris Dorsey 19, Scottie Wilbekinas 11, Othello Hunteris 8, Angelo Caloiaro po 8.