Eurolygos išvyka: „Virtus“ – „Žalgiris“ (rungtynės tiesiogiai) © Pauliaus Žukausko nuotr.

Kauno „Žalgirio“ ekipa sužais dar vieną Eurolygos išvykos mačą.

Antradienį LKL vicečempionai svečiuose susitiks su Bolonijos „Virtus“ komanda.

Per pirmus du turus Italijos ekipa kol kas nesugebėjo iškovoti pergalių – rezultatu 67:76 buvo pralaimėta Stambulo „Anadolu Efes“ ir 85:87 nusileista Vilerbano ASVEL klubui.

Rungtynes tiesiogiai nuo 21.15 val. transliuos nemokamas LRT kanalas (transliacijos nuoroda) ir mokama internetinė „Go3“ televizija.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
  • baba

Ar tikite, kad A. Trinchieri paprašys bent 1 minutės pertraukėlės mače su Virtus Bologna @1.30 Prisijunk arba registruokis per šią nuorodą https://7bet.lt/?tkn=BgoRdz0pt...2921236653 ir rezervacijos laukelyje įveskite kodą: GLV6A