Eurolygos jaunimo starte – žalgiriečių pergalė prieš šeimininkus © stopkadras

Kauno „Žalgirio“ aštuoniolikmečių komanda pergalingai pradėjo Eurolygos jaunimo atrankos turnyrą Miunchene. Vytauto Pliaugos auklėtiniai pirmosiose rungtynėse rezultatu 82:68 (17:12, 23:19, 16:17, 26:20) įveikė turnyro šeimininkę Miuncheno „Bayern“ komandą.

Justas Stonkus dvikovą pradėjo taikliu baudos metimu, Aleksas Bieliauskas ir Vytautas Žygas pasižymėjo dvitaškiais, o Kristupo Kepežinsko baudų metimai leido išsiveržti į priekį – 7:6. Du taškus dar pridėjo Mantas Juzėnas, o J.Stonkus ir A.Bieliauskas surinko po keturis – 17:12.

Dar vieną dvitaškį įmetė J.Stonkus, o Dovydas Buika ir Mantas Kočanas įsirašė po keturis taškus – 27:23. Tris taškus pelnė K.Kepežinskas, keturis surinko V.Žygas, o dvitaškius realizavo D.Buika, Nedas Raupelis ir A.Bieliauskas – 40:31.

Po pertraukos kauniečiai sunkiai rinko taškus – per septynias kėlinio minutes V.Žygas pataikė dvitaškį, o D.Buika ir M.Juzėnas įmetė po baudos metimą (44:42). A.Bieliauskas tuomet pataikė iš po krepšio, V.Žygas pasižymėjo septyniais taškais iš eilės, M.Kočanas pridėjo dvitaškį, o M.Juzėnas įmetė dar vieną baudos metimą – 56:48.

Baudos metimą realizavo ir iš toli taikliai atakavo J.Stonkus, o per pusę kėlinio du tolimus metimus įmetė D.Buika – 66:57. Trijų taškų vertės metimą realizavo ir K.Kepežinskas, baudų metimus sumetė J.Stonkus, D.Buika ir Augustas Navickas, o dvitaškiais pergalę įtvirtino A.Bieliauskas ir N.Raupelis – 82:68.

„Žalgiris“: J.Stonkus 17 (5 atk. kam.), D.Buika 15, V.Žygas 15, A.Bieliauskas 12 (6 atk. kam.), K.Kepežinskas 8, M.Kočanas 6 (8 atk. kam.), N.Raupelis 4, M.Juzėnas 4 (8 atk. kam.), A.Navickas 1, D.Daubaris 0, K.Šacas 0, J.Rudaitis 0.

„Bayern“: R.Falkenthalis 13, D.Yiamu 12.