„Ežerūnas“ iškovojo pirmą sezono pergalę © stopkadras

Molėtų „Ežerūnas“ (1-3) iškovojo pirmąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“). Jie išvykoje 72:56 (22:25, 27:16, 16:4, 7:11) įtikinamai įveikė Šilalės „Lūšį“ (0-4), kuri naujajame sezone vis dar lieka be pergalių.

Po dviejų kėlinių 8 taškų pranašumą turėjęs Molėtų klubas rungtynių eigą perlaužė antroje rungtynių pusėje, kuomet sugebėjo laimėti atkarpą rezultatu 11:0.

Molėtiškiai savo pranašumą padidino iki 20 taškų, o lygos debiutantė „Lūšies“ komanda per ketvirtąjį kėlinį prisivyti varžovų nesugebėjo.

„Ežerūnas“: Rokas Jukonis 17 (5 atk. kam., 3 rez. perd.), Mantas Šerkšnas 15 (5 atk. kam.), Dominykas Būčas ir Dominykas Zubkauskas po 10, Ignas Lukošius 8 (10 atk. kam.).

„Lūšis": Mindaugas Čepauskas 24 (4 rez. perd.) Valdas Undraitis 12 (6 atk. kam.), Justas Košys 7 (5 atk. kam., 5 rez. perd.).

Trečiąją pergalę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse iškovojo „Telšių“ (3-1) ekipa, kuri savų žiūrovų akivaizdoje 75:66 (20:15, 19:16, 22:8, 14:27) pranoko Joniškio „Delikatesą“ (1-3).

Šeimininkai iniciatyvą perėmė po ilgosios pertraukos. Ovidijus Kaminskis bei Mindaugas Norkus pataikė po dvitaškį, o Mindaugas Stašys pridėjo 4 taškus paeiliui ir po spurto 8:0 „Telšiai“ įgijo 16 taškų persvarą – 47:31.

Neilgai trukus Tomas Rimša bei Ignas Razutis smeigė po tritaškių ir šeimininkų pranašumas tapo triuškinamas (53:31).

Kaip bebūtų, svečiai netikėtai grąžino intrigą. Iki mačo pabaigos likus kiek mažiau nei 4 minutėms, svečiai dar turėjo dviženklį deficitą, tačiau Eimantas Stankevičius pelnė taškus su pražanga, Mantvydas Žukauskas realizavo tris baudas, o E. Stankevičius pridėjo tolimą metimą ir jonaviškių deficitas sumenko iki 6 taškų – 64:70.

Nepaisant to, iki rungtynių pabaigos likus pusantros minutės, M. Stašys taip pat įmetė tritaškį ir tokiu būdu uždarė rungtynes – 73:64.

Nugalėtojų gretose ryškiausiai žibėjęs M. Stašys pelnė 15 taškų (2/4 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius pardavimus, dukart suklydo ir išprovokavo 5 pražangas.

„Telšiai“: Mindaugas Stašys 15 (3/6 trit.), Ignas Razutis (6 atk. kam.) ir Tomas Rimša (8 atk. kam.) po 11.

„Delikatesas“: Eimantas Stankevičius 17 (4/9 dvit., 2/6 trit.), Šarūnas Valunta 13 (3/4 dvit.), Giedrius Stankevičius 12 (1/5 trit., 7/8 baudos).

Pergalę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse įsirašė Tauragės krepšinio klubas (2-1), kuris namuose 75:57 (18:15, 16:14, 24:13, 17:15) susitvarkė su „Palangos Kuršių“ (1-3) ekipa.

Pirmoji rungtynių dalis žadėjo atkaklią dvikovą, tačiau tauragiškiai po ilgosios pertraukos į aikštę išėjo itin galingai.

Liudas Valantinas pelnė 4 taškus paeiliui, Deividas Keburys įkrovė iš viršaus, dar vieną metimą pridėjo L. Valantinas, o galų gale šeimininkai laimėjo atkarpą 14:0, po kurios jie pirmavo daugiau nei užtikrintai – 56:33.

Po tokio nokauto „Palangos Kuršiai“ grįžti į rungtynes nebesugebėjo ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Tauragiškių gretose pastebimiausias buvo Tadas Sebežiovas, kuris pelnė 16 taškų (4/6 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei išprovokavo 6 pražangas.

Tauragės krepšinio klubas: Tadas Sebežiovas 16 (4/6 dvit.), Rytis Biliartas 15 (6/8 dvit.), Liudas Valantinas 13 (5/5 dvit.), Deividas Keburys 10 (0/5 trit., 6/8 baudos).

„Palangos Kuršiai“: Mindaugas Reminas 15 (3/7 trit.), Aidas Viskontas 13 (4/8 dvit., 1/5 trit.), Augustinas Jankaitis ir Quincy O‘Nealas Tayloras po 6.