Fantastika: Kauno krepšinio lygoje gynėjas surinko 81 tašką © kkl.lt nuotr.

Sekmadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko Kauno krepšinio lygos (KKL) „Įmonių lygos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Hidraulinės sistemos“ ir „Artilerijos batalionas“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Hidraulinės sistemos“, kur greitai atitrūko nuo varžovų ir susikrovė 22 taškų pranašumą ( 29:7).

Antrame ketvirtyje S.Klimkevičius toliau žaidė nesustabdomai ( per pirmus du kėlinukas įsūdė 38 taškus). tačiau „Artilerijos batalionas“ sugebėjo laimėti antrą kėlinuką, bet komandas toliau skyrė 20 taškų – 44:24. Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė.

S.Klimkevičius toliau kėsinosi į lygos rekordą , kur ketvirčio pabaigoje pamušė nuo 2006 metų neliestą rekordą ir per rungtynes pelnė 81 taškas, o „Hidraulinės sistemos“ šventė pergalę, rezultatu – 88:55 (29:7, 15:17, 18:14, 26:17).

35-erių 183 cm ūgio S.Klimkevičius pelnė 81 tašką (23/43 dvit., 8/22 trit., 11/13 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 10 pražangų, 6 kartus suklydo bei surinko 52 naudingumo balus.

Po pasiekto įspūdingo rekordo „Hidraulinių sistemų“ ekipos žaidėjas, S.Klimkevičius, teigė: „Buvau davęs pažadą per gimtadienį, kad įmesiu 80 taškų. Smagu, kad pavyko įvykdyti pažadą. Labai norėčiau padėkoti komandos draugams, kad taip aukojosi dėl manęs bei leido įsirašyti į Kauno krepšinio lygos rekordus.“