„Fenerbahče“ palaužė „Bayern“ ir nutraukė trijų pralaimėjimų seriją

„Fenerbahče“ palaužė „Bayern“ ir nutraukė trijų pralaimėjimų seriją 0 0 2019-11-08 21:47 © AP nuotr.

Savų žiūrovų akivaizdoje rungtyniavusi Stambulo „Fenerbahče“ (2/5) nutraukė trijų pralaimėjimų seriją Eurolygoje. Ketvirtajame kėlinyje situaciją stabilizavęs Željko Obradovičiaus auklėtiniai 90:82 (18:15, 22:24, 21:23, 29:20) palaužė Miuncheno „Bayern“ (3/4) ekipą.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė prieš buvusią ekipą rungtyniavęs Derrickas Williamsas. Amerikietis per beveik 25 žaidimo minutes pelnė 19 taškų (3/3 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 7/8 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Vokietijos klube rezultatyviausiai žaidė Gregas Monroe aikštelėje praleidęs beveik 30 minučių. Per jas puolėjas varžovams atseikėjo 19 taškų (9/14 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir savo pasirodymą vainikavo surinkdamas 26 efektyvumo balus.

„Fenerbahče“: Derrickas Williamsas 19 tšk., Melihas Mahmutoglu 14 tšk., Kostas Sloukas 13 tšk., Nando De Colo 12 tšk., Nikola Kaliničius (5 atk. kam.) 10 tšk.

„Bayern“: Gregas Monroe (7 atk. kam.) 19 tšk., Vladimiras Lučius (7 atk. kam.) 14 tšk., Petteris Koponenas ir Maodas Lo (6 rez. perd.) po 11 tšk., Paulas Zipseris 10 tšk.