Geriausi praėjusių metų Lietuvos krepšininkai Ir prognozės jų komandoms © Pauliaus Žukausko nuotr.

Turbūt visiems krepšinio gerbėjams gerai žinoma Lietuvos krepšinio lyga (LKL) jau įpusėjo savo sezoną.

Pirmoje jos dalyje jau galima matyti čempionato tendencijas bei žaidėjus–favoritus šiose pirmenybėse.

Gerbėjai vertina krepšininkus ne tik pagal rungtynių statistiką, bet ir pagal jų įtaką visos komandos žaidimui.

Produkto savininkas Tony Sloterman išanalizavo pirmenybių duomenis ir pateikia vertų dėmesio žaidėjų sąrašą, kurie gali įtakoti finalinių rungtynių baigtį. Tai gali labai pagelbėti sprendžiant, kas laimės varžybas ir kiekvieno žaidėjo indėlį - taip lengviau lažintis ir net pasinaudoti No deposit bonus 2022 privalumais. Pasiruošę pradėti?

Julius Kazlauskas („Gargždai“)

Kovingasis „Gargždų“ žaidėjas, kuris grįžo į LKL po sezono pertraukos. 198 cm ūgio krepšininkas žaidžia priekinėje linijoje ir dalyvauja puolime bei gynyboje. Jo taškų rezultatyvumas nėra didelis, tačiau naudingumo balų skaičius siekia 14. Atkovoja po 6,5 kamuolio ir atliko 2,6 rezultatyvaus perdavimo.

Danielius Lavrinovičius („Nevėžis- Optibet“)

Sužaidęs ne vienas rungtynes Vokietijoje jis tapo „Nevėžio - Optibet“ kapitonu. Šis aukštaūgis žaidžia priekinėje linijoje, o jo LKL statistika siekia 9,8 naudingumo balo. Ekspertai jį laiko žaidėju, su dideliu potencialu. Jo ūgis yra 206 cm, yra jaunas ir turėjo mažai sveikatos problemų. Universalus žaidėjas.

Paulius Danusevičius („Šiauliai“)

Tai jaunas žaidėjas, kurio talentas buvo pastebėtas tik visai neseniai. Anksčiau jis nebuvo minimas tarp galimų favoritų. Tvirtas kūno sudėjimas ir gera gynyba padeda „Šiauliams“ nugalėti savo priešininkus. Jo naudingumo balas siekia 9,7. Antanas Sireika tikrai gerai padirbėjo su šiuo jaunu 206 cm ūgio talentu.

Gabrielius Maldūnas („7bet-Lietkabelis“)

Jo įnašas į „7bet-Lietkabelis“ pergales yra milžiniškas. Jau ketvirtą sezoną žaidžiantis 204 cm ūgio Maldūnas dar labiau subrendo, atrodo užtikrintas, o statistika kalba pati už save - 12,8 naudingumo balo. Žaidėjas yra labai mobilus, puikiai sužaidžiantis puolime ir gynyboje. Verta atkreipti dėmesį į šį žaidėją.

Martynas Paliukėnas („Uniclub Casinio-Juventus“)

Žaidėjas yra įgijęs nemažai patirties užsienyje, tačiau kol kas Lietuvoje buvo mažai vertinamas, o be reikalo. Jis yra vienas iš geriausiai besiginančių, o šiais metais išryškėjo ir jo ypatinga nauda puolime. 10,3 naudingumo balo. Vienintelė jo silpnoji vieta - baudų metų procentas siekia tik 54,3 procento. Taip pat jo amžius jau 29, tačiau ūgis 195 cm.

Laurynas Birutis („Žalgiris“)

Žaidėjas geriau žinomas dėl savo žaidimo Eurolygoje, bet dabar ekspertai vertina jo pajėgumus LKL turnyre. Jo naudingumo balas siekia net 16,9 balo, o įmetamų taškų skaičiaus vidurkis 11. Jam daug geriau sekasi žaisti LKL turnyre nei Eurolygoje. Čia jis dominuoja ūgio atžvilgiu ir oponentams nepavyksta pasinaudoti jo lėtumu. Tai šiuo metu 6 naudingiausias LKL žaidėjas šiame turnyre. Šis žaidėjas dažnai keičiamas turnyro varžybose ir yra dominuojantis.

Ar tikrai jų komandos laimės?

Aptarėme mažiau įvertintus naujojo LKL sezono talentus. Ar tikrai jų indėlis gali lemti sėkmę čempionate? Galima pažvelgti į tai, kaip sekasi jų komandoms šiuo metu turnyrinėje lentelėje. „Žalgiris“ šiuo metu neblogai susitvarko, nors jų pagrindinis tikslas Eurolyga.

„Gargždai“, deja, kol kas atrodo tiesiog bando išlikti lygoje kuo ilgiau, bet juk tai jų pirmieji metai lygoje.

„Nevėžis - Optibet“ balansuoja ties atkrentamųjų riba, tačiau jie jau antrą kartą nugalėjo čempionus, o tai puikus ir visus nustebinęs rezultatas.

„Šiauliai“ taip pat balansuoja ties atkrentamosiomis, tačiau gerbėjų mano, kad komanda dar gali nustebinti. Jie vos nepatiesė „Ryto“. Sabeckio žaidimas vertas dėmesio.

„7bet-Lietkabelis“ pirmame rate užėmė aukštą antrą poziciją. Prie to prisidėjo trenerio Čanako strategija ir tai yra aukštesnio lygio komanda, siekianti Europos taurės.

„Uniclub Casinio-Juventus“ komanda pasirodė pirmame rate visai neblogai ir gali net pasiekti ketvertuką.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...