G.Petrauskas: nustebino didelis rezultatas © stopkadras

Pasvalio „Pieno Žvaigždės“ po pratęsimo 108:112 nusileido Utenos „Juventus“ komandai.

Po rungtynių pasvaliečių treneris Gediminas Petrauskas kaip pagrindinę pralaimėjimo priežastį įvardijo prastą trumpų atkarpų sužaidimą.

„Gaila pralaimėti po pratęsimo. Tokiose rungtynėse išvykoje, esant šalia varžovų, norisi nugalėti.

Nemanau, jog pralaimėjome pratęsime. Ketvirtajame kėlinyje varžovai sužaidė gerą atkarpą, po kurios buvo labai sunku sugrįžti. Žinoma, Laimono (Kisieliaus) labai sudėtingas metimas mums išplėšė pratęsimą, bet, kaip ir sakiau, pralaimėjome dar iki pratęsimo.

Leidome varžovams per daug gerų atkarpų ir jie pajuto gerą žaidimo ritmą. Prisivirėme sau košės,“ - nusivylęs sakė specialistas.

Paklaustas kas šiame mače nustebino, strategas atsakė, jog tai - didelis rezultatyvumas.

„Nustebino didelis rezultatas, nes abi komandos nerodė labai gero žaidimo puolime. Kalbant apie individualius pasirodymus, tai nemanau, jog kažkas nustebino. Tie žaidėjai, kurie gerai žaidžia, tai ir šiandien puikiai sužaidė, o tie, kurie prastai – pasirodė silpnai“, - užbaigė G.Petrauskas.