„Hoptrans 3x3“ finišo tiesioji: kovą dėl titulo tęs šeši klubai

„Hoptrans 3x3“ finišo tiesioji: kovą dėl titulo tęs šeši klubai 0 0 2020-07-24 20:12 © Pauliaus Žukausko nuotr.

Penktadienį startavo finalinis „Hoptrans 3x3“ turnyro etapas. Po grupių varžybų paaiškėjo, kurios komandos šeštadienį tęs lenktynes dėl čempionų vardo.

Tiesioginius kelialapius į turnyro pusfinalį užsitikrino Utenos „Juventus-Uniclub Casino“ ir Šakių „Vytis-Gulbelė“.

Antrąją ir trečiąją vietas savo grupėse užėmę Klaipėdos, Šiaulių, Kauno rajono ir Panevėžio klubai dar turės įrodyti savo vertę ketvirtfinaliuose.

Paskutinėmis grupėse likusios „Pieno žvaigždžių“ ir „Dzūkijos“ ekipos prarado šansus iškovoti „Hoptrans 3x3“ turnyro trofėjų ir rytoj turės tenkintis kova dėl septintosios vietos.

„Hoptrans 3x3“ finalinio etapo grupių varžybų rezultatai:

„Juventus-Uniclub Casino“ 21:15 „Neptūnas“

Utenos „Juventus-Uniclub Casino“: D. Tarvydas 10, I. Vaitkus 5, V. Šulskis 4.

Klaipėdos „Neptūnas“: A. Mikalauskas 9, S. Galdikas 3.

„Pieno žvaigždės“ 9:22 „Šiauliai“

Pasvalio „Pieno žvaigždės“: O. Varanauskas 7.

Šiaulių „Šiauliai“: A. Urbonas 8, E. Šaulys 6, A. Udras 5, J. Furmanavičius 3.

„Vytis-Gulbelė“ 22:13 „Dzūkija“

Šakių „Vytis-Gulbelė“: P. Beliavičius 9, A. Pukelis 6, M. Užupis 5.

Alytaus „Dzūkija“: M. Bulanovas 5, B. Bagdonavičius 4.

„Tauras“ 22:8 „Lietkabelis“

Kauno rajono „Tauras“: J. Mačiulis 9, Š. Beniušis 6, P. Semaška 5.

Panevėžio „Lietkabelis“: I. Razutis ir D. Rasys po 3.

„Neptūnas“ 20:16 „Šiauliai“

Klaipėdos „Neptūnas“: A. Mikalauskas 8, S. Galdikas ir A. Einikis po 5.

Šiaulių „Šiauliai“: J. Furmanavičius 7, E. Šaulys 5.

„Juventus-Uniclub Casino“ 21:11 „Pieno žvaigždės“

Utenos „Juventus-Uniclub Casino“: D. Tarvydas 7, I. Vaitkus 6, G. Matulis 5, V. Šulskis 3.

Pasvalio „Pieno žvaigždės“: O. Varanauskas 5, M. Kumpys 4.

„Dzūkija“ 18:21 „Lietkabelis“

Alytaus „Dzūkija“: M. Bulanovas 9, B. Bagdonavičius 6.

Panevėžio „Lietkabelis“: D. Rasys 9, I. Lukošius 7, I. Razutis 4.

„Vytis-Gulbelė“ 21:17 „Tauras“

Šakių „Vytis-Gulbelė“: Š. Vingelis 7, P. Beliavičius 6, M. Užupis 5, A. Pukelis 3.

Kauno rajono „Tauras“: J. Mačiulis 9, Š. Beniušis 5, P. Semaška 3.

„Pieno žvaigždės“ 16:18 „Neptūnas“

Pasvalio „Pieno žvaigždės“: L. Balkūnas 6, M. Kumpys 5, O. Varanauskas 3.

Klaipėdos „Neptūnas“: S. Galdikas 11, A. Einikis 3.

„Šiauliai“ 15:21 „Juventus-Uniclub Casino“

Šiaulių „Šiauliai“: E. Šaulys ir A. Udras po 6.

Utenos „Juventus-Uniclub Casino“: D. Tarvydas ir V. Šulskis po 6, I. Vaitkus 5, G. Matulis 4.

„Tauras“ 22:14 „Dzūkija“

Kauno rajono „Tauras“: J. Mačiulis 9, P. Semaška 7, Š. Beniušis 5.

Alytaus „Dzūkija“: M. Bulanovas 7, A. Jomantas 4, B. Bagdonavičius 3.

„Lietkabelis“ 19:20 „Vytis-Gulbelė“

Panevėžio „Lietkabelis“: D. Rasys 6, I. Razutis ir I. Lukošius po 5, K. Jonuška 3.

Šakių „Vytis-Gulbelė“: A. Pukelis 9, Š. Vingelis 8, P. Beliavičius 3.

Turnyro prizinis fondas – 74 tūkst. eurų. Visas turnyro kovas transliuoja TV6 bei TV3 Play.

Lietuvos krepšinio lyga

0 0

Komentarai (0)