„Hornets“ treneris supyko ant La. Ballo © AFP nuotr.

Šarlotės „Hornets“ naujokui LaMelo Ballui reikės labiau susiimti.

NBA lygoje neblogai debiutavęs 19 metų 203 cm ūgio amerikietis pastaruoju metu prislopo ir sulaukia mažiau vyr. trenerio Jameso Borrego pasitikėjimo.

Po rungtynių prieš prieš Čikagos „Bulls“ (110:123) strategas neslėpė nusivylimo talento pasirodymu ir ragino jaunąjį žaidėją susizgribti.

Krepšininkas sukrapštė 7 taškus, tačiau padarė net 5 klaidas.

„Jei per 16 minučių sugebi penkis kartus prarasti kamuolį, tai geruoju mano vadovaujamoje komandoje nesibaigs.

Galiausiai, jei taip žaidi puolime, pasistenk kažką ypatingo nuveikti gynyboje.

LaMelo anksčiau sužaidė labai gerą atkarpą ir mes turime jį tokį surasti vėl. Ballas privalo tapti geresniu ir gali tai pasiekti“, – aiškino specialistas.

Debiutiniame NBA sezone La. Ballas pelno po 11,5 taško ir atlieka po 5,9 rezultatyvaus perdavimo. Vis dėlto per pastarąsias trejas rungtynes jis suklydo net 11 kartų.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
  • Expertas
    Mmm

Pasižiūrėk bent vienas rungtynes ir paskui myšciok čia Atėjas. Metimas už brolio geresnis, aikštę gerai mato, driblingas ir staugumas yra tik gynyba silpnesnė.

Ginyba silpnesnė? O gal jos tiesiog nėra?

• +3
  • Opa

Matosi kad tik dėl marketingo jis gaudavo tas minutes žaist. Realiai nulis jis tam NBA