Po trejų metų pertraukos „Šiauliuose“ vėl rungtyniaus Donatas Sabeckis. Su du sezonus komandoje praleidusiu gynėju pasirašyta dvejų metų sutartis.

Praėjusį sezoną 198 cm ūgio 28 metų krepšininkas vilkėjo Ženevos „Lions“ klubo marškinėlius Šveicarijos krepšinio lygoje. Liūtai laimėjo reguliarųjį sezoną ir šalies taurę, tačiau kaunantis dėl čempionato aukso ketvirtfinalio serijoje patyrė netikėtą nesėkmę, 1:2 nusileisdami Bazelio „Starwings“ ekipai.

Savo komandai D.Sabeckis vidutiniškai rinko po 8,9 taško, atliko po 5,1 rezultatyvaus perdavimo bei atkovodavo po 4,3 kamuolio per rungtynes, aikštėje praleisdamas po 24,7 minutės.

Iš „Šiaulių“ 2018 m. į Kauno „Žalgirį“ išvykęs žaidėjas per šį trejų metų laikotarpį dar atstovavo Liudvigsburgo „MHP Riesen“ (Vokietija), Zagrebo „Cibonos“ (Kroatija) ir Prienų „CBet“ klubams.

Geriausiame savo sezone Lietuvoje ir „Šiauliuose“, kai buvo išrinktas į simbolinį LKL čempionato penketą, D.Sabeckis puikų tandemą sudarė su vidurio puolėju Laurynu Biručiu. Šįkart nauju jo tandemo partneriu taps į Šaulius iš Alytaus „Dzūkijos“ persikelsiantis bendraamžis Giedrius Staniulis.

Krepšininkas ir klubas sukirto rankomis dėl dvejų metų sutarties.

Nuo 2009 m. su pertraukomis stipriausiame šalies čempionate rungtyniaujantis 206 cm ūgio krepšininkas Dzūkijos sostinės gretose sužaidė geriausią sezoną Lietuvos krepšinio lygoje per savo karjerą.

Savo komandai „Betsafe-LKL“ pirmenybėse jis vidutiniškai pelnydavo po 13,5 taško ir atkovodavo po 7,6 kamuolio (2 rezultatas lygoje), per 24 minutes rinkdamas po 16,6 naudingumo balo (5 rezultatas lygoje).

„Donatą į komandą susigrąžinti siekėme ne pirmą sezoną. Džiaugiamės, kad jis grįžta į Lietuvą, į Šiaulius ir vėl vilkės mūsų marškinėlius. Šis žaidėjas puikiai pažįsta mūsų klubą, trenerius, mūsų žaidimo stilių. Tai yra svarbu įžaidėjui. Šiauliuose ankstesniame karjeros etape jis jautėsi puikiai, todėl tikimės, kad vėl demonstruos ne prastesnį žaidimą. Suprantama, išnaudoti savo geriausias savybes jam reikia tinkamų partnerių priekinėje linijoje. Tam tikslui į komandą pakvietėme solidų sezoną Alytuje sužaidusį Giedrių. Tai kovingas krepšininkas, gerai žaidžiantis pikenrolo situacijose. Manome, jis tiks mūsų žaidimo schemoms. Sveikiname abu žaidėjus prisijungus“, - apie naujuosius klubo pirkinius sakė direktorius Donatas Slanina.