Į „Žalgirio“ areną žalgiriečiai grįžo nesėkmingai

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai po ilgos pertraukos sugrįžo į „Žalgirio“ areną ir tą padarė nesėkmingai. Jure Zdovco auklėtiniai rezultatu 78:94 (19:21, 28:26, 13:17, 18:30) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ klubui.

Kauno komanda šiame susitikime vertėsi be Manto Kalniečio, nuo suolo nepakilo Paulius Jankūnas, o rungtynių nebaigė epizodiškai dvikovos pradžioje aikštėje pasirodęs Janis Strelniekas.

Tyleris Cavanaugh pirmuosius Lietuvos čempionų taškus pelnė tolimu metimu, dvi atakas iš eilės sėkmingai užbaigė Marekas Blaževičius, o Lukas Lekavičius taip pat pataikė tritaškį metimą – 10:6. T.Cavanaugh pasižymėjo septyniais taškais iš eilės, nelengvą dvitaškį įmetė Regimantas Miniotas, tačiau varžovai kėlinio pabaigą sužaidė geriau ir šeimininkai jau vijosi varžovus – 19:21

Tritaškį metimą realizavo Karolis Lukošiūnas, keturis taškus surinko L.Lekavičius, o Edgaras Ulanovas įdėjo iš viršaus – 28:28. Du dvitaškius su varžovų pražangomis įmetė M.Blaževičius, pats sumetė dar du baudų metimus,  L.Lekavičius taip pat pataikė du, o dvitaškį įmetė E.Ulanovas – 40:36. Tritaškį iš kampo smeigė K.Lukošiūnas, po du taškus įsirašė E.Ulanovas ir L.Lekavičius, o paskutinėmis kėlinio akimirkomis varžovai rezultatą išlygino – 47:47.

Du taškus iš po krepšio įmetė E.Ulanovas, keturis taškus surinko M.Blaževičius, tačiau varžovai kėlinį pradėjo geriau – 53:57. Nerezultatyviame kėlinyje žalgiriečiai beveik keturias minutes negalėjo pelnyti taškų, tuomet L.Lekavičius ir Artūras Milaknis pataikė po dvitaškį, o su trečiojo kėlinio pabaiga L.Lekavičius smeigė tritaškį per varžovo rankas – 60:64.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje K.Lukošiūnas taikliai atakavo iš toli, M.Blaževičius pataikė dvitaškį, o T.Cavanaugh surinko keturis lengvus taškus iš po krepšio – 69:74. M.Blaževičius ir E.Ulanovas sumetė po du baudų metimus, tačiau deficitas išaugo iki dviženklio – 73:83. A.Milaknis pataikė tritaškį metimą iš kampo, du lengvus taškus įsirašė T.Cavanaugh, bet varžovai tik dar labiau nutolo– 78:94.

„Žalgiris“: M.Blaževičius 20 (4 rez. perd.), L.Lekavičius 16 (9 rez. perd.), T.Cavanaugh 16, E.Ulanovas 10 (6 atk. kam.), K.Lukošiūnas 9, A.Milaknis 5, R.Miniotas 2, J.Lauvergne 0, J.Strelniekas 0, N.Giffey 0, T.Websteris 0.

„Maccabi“: J.Nunnally 32, S.Wilbekinas 20, A.Žižičius 13, K.Evansas 10.