Ispanų spauda: belieka nusilenkti W. Tavaresui © „Reuters“ nuotr.

Nors Madrido „Real“ krepšininkams Eurolygos sezono startas neįprastai sunkus, o pergalė svečiuose prieš Kauno „Žalgirį“ buvo išvargta tik paskutinėmis rungtynių minutėmis, ispanų spauda po dramatiško triumfo rezultatu 93:90 negailėjo pagyrų monstriškus pasirodymus surengusiems savo lyderiams bei pasidžiaugė pagaliau nutraukę rungtynių svečiuose prakeiksmą, rašo 15min.lt

„Madrido ekipa pagaliau laimėjo rungtynes svečiuose. Rungtynės Vitorijoje, Milane ir Barselonoje buvo pralaimėtos, tačiau žvejyba Kaune prieš 239 susirinkusius aistruolius šįsyk atnešė laimikių.

„Real“ laimėjo įprastu sau būdu – su dideliais pakylimais ir nuopuoliais.

Labiausiai prie pergalės prisidėjo Walteris Tavaresas, per paskutines 2,5 minutės pelnęs 8 taškus.

Šis gigantas iš Žaliojo Kyšulio pelnė 22 taškus nepramesdamas iš žaidimo (9/9 dvit.) ir sugriebė 12 kamuolių nepaisant to, kad anksti užsidirbo trečią asmeninę pražangą.

Tačiau toks pats svarbus faktorius, koks W.Tavaresas buvo puolime, F.Campazzo buvo gynyboje, kurioje spindėjo antroje mačo dalyje“, – rašė portalas AS.