Įspūdingą ketvirtąjį kėlinį sužaidusi „Barcelona“ sutriuškino „Zenit“ © „Sputnik“ nuotr.

Ketvirtajame kėlinyje varžovus gynybiniuose pančiuose sukaustęs Barselonos „Barcelona“ (2/0) pratęsė pergalių seriją iki dviejų. Svetislavo Pešičiaus vadovaujama komanda išvykoje 87:63 (19:20, 24:20, 16:16, 28:7) sutriuškino Sankt Peterburgo „Zenit“ (0/2).

Dar vieną triuškinamą nesėkmę patyręs Rusijos klubas su įspūdingą sudėtį subūrusiais katalonais žaidė kone taškas į tašką iki trečiojo kėlinio pabaigos, bet per paskutinį ketvirtį tik 7 taškus varžovams įmesti leidusi „Barcelona“ žaibiškai perlaužė rungtynių eigą ir triumfavo.

Svečius į užtikrintą pergalę atvedė prieš buvusią ekipą žaidęs ir be klaidų iš tolimojo nuotolio atakavęs Kyle'as Kuricas, kuris per beveik 30 minučių atseikėjo 24 taškus (5/10 dvitaškiai, 4/4 tritaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 26 naudingumo balus.

Sankt Peterburgo klubo stovykloje išsiskyrė rezultatyviausiai rungtyniavęs Jevgenijus Voronovas pelnęs 10 taškų (1/3 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 2/2 baudos), perėmė 3 ir atkovojo 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Zenit“: Jevgenijus Voronovas 10 tšk., Timas Abromaitis (5 atk. kam.) ir Coltonas Iversonas (8 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Willas Thomasas po 9 tšk.

„Barcelona“: Kyle'as Kuricas 24 tšk., Nikola Mirotičius (10 atk. kam.) 17 tšk., Victoras Claveras 12 tšk., Brandonas Daviesas (6 rez. perd.) 10 tšk.