Per vėlai į šturmą pakilęs „Rytas“ sudegė Belgrado pragare © Pauliaus Žukausko nuotr.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje į duobę įkritę ir varžovus paleidę beveik per triuškinamą atstumą Vilniaus „Ryto“ (3/5) krepšininkai sugebėjo juos pasivyti, bet galiausiai vistiek turėjo pripažinti pranašumą. Europos taurėje išvykoje rungtyniavę Dainiaus Adomaičio auklėtiniai 81:86 (21:23, 19:23, 17:22, 24:18) nusileido B grupės lyderei Belgrado „Partizan“ (6/2).

Beveik įpusėjus pirmojo kėlinio laikui vilniečiai dar turėjo 2 taškų deficitą, tačiau kitoje atakoje tritaškį realizavęs Tu Holloway'us persvėrė rezultatą ir iniciavo svečių spurtą 7:0 leidusį padidinti skirtumą iki 5 taškų – 15:10. Iki tol sėkmingiau žaidimą organizavęs „Rytas“ buvo susikrovęs ir 6 taškų atsargą, bet iki ketvirčio pabaigos likus 2 minutėms varžovai pradėjo artėti ir galiausiai jų atkarpą 10:2 vainikavęs Williamo Mosley dėjimas sugrąžino minimalų pranašumą – 23:21.

Pakiliai pirmąjį kėlinį užbaigusi Belgrado komanda antrąjį pradėjo spurtuodami 7:0 ir įgijo didžiausią 9 taškų pranašumą – 30:21. Prie sienos priremtas „Rytas“ surado argumentų – Mareko Blaževičiaus ir Deivido Sirvydžio į priekį patraukti vilniečiai atsakė sausa atkarpa 8:0 ir sumažino atsilikimą iki taško – 29:30. Visgi per likusį pirmosios rungtynių dalies laiką dar viena „Partizan“ puolimo banga išaugino svečių deficitą iki 6 taškų – 46:40.

Trečiojo kėlinio pradžioje po dvitaškį pelnę Cameronas Bairstow ir Deividas Sirvydis žaibiškai sumažino „Ryto“ atsilikimą iki minimalaus, tačiau netrukus vėl aukštesnę pavarą įjungę šeimininkai stabilizavo situaciją, o likus kiek daugiau nei minutei iki ketvirčio pabaigos dviejų taškų vertės metimą realizavęs Nemanija Gordičius suteikė savo komandai dviženklį pranašumą – 66:55.

Lemiamo ketvirčio pirmoje pusėje uraganinį puolimą demonstravę „Partizan“ krepšininkai po Rade'o Zagoraco dvitaškio buvo susikrovę beveik triuškinamą pranašumą – 75:57. Rankų nenuleidę vilniečiai sugebėjo atsitiesti, laimėjo atkarpą 16:4 ir likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos po Martyno Echodo baudų metimų prie varžovų priartėjo per 6 taškų atstumą – 79:73. Visgi dar labiau „Rytui“ priartėti nepavyko ir teko pripažinti pralaimėjimą – 81:86.

„Partizan“: Rade'as Zagoracas (4/4 dvit.) 17 tšk., Rashawnas Thomasas (5 atk. kam.) 16 tšk., Ognjenas Jaramazas 14 tšk., Williamsas Mosley (4 blk.) 10 tšk.

„Rytas“: Eimantas Bendžius (8/8 baud.) 15 tšk., Deividas Sirvydis 11 tšk., Pako Cruzas (0/2 trit., 4/4 baud., 4 kld.) 10 tšk., Evaldas Kairys 8 tšk.