Įtemptoje dvikovoje „Žalgiris“ nusileido Milano ekipai © Motiejaus Baublio nuotr.

Kauno „Žalgiris“ patyrė nesėkmę Eurolygoje. „Žalgirio“ arenoje šeimininkai rezultatu 64:69  (13:19, 19:15, 13:16, 19:19) nusileido Milano „AX Armani Exchange“ ekipai.

Septyniais taškais iš eilės dvikovą pradėjo Joffrey Lauvergne, penkis surinko Marius Grigonis, o Lukas Lekavičius tašką pridėjo baudos metimu – 13:19.

Antrame kėlinyje tolimą metimą pataikė Karolis Lukošiūnas, po dvitaškį pridėjo M.Grigonis ir J.Lauvergne, o Augustine’as Rubitas surinko šešis taškus – 26:34. Prieš pertrauką M.Grigonis surinko dar keturis, o J.Lauvergne du taškus – 32:34.

Po pertraukos septynis taškus iš eilės surinko Nigelas Hayesas, Rokas Jokubaitis sumetė tris baudų metimus, o L.Lekavičius taip pat pridėjo tris taškelius – 45:50.

Po dvitaškį lemiamo ketvirčio pradžioje pataikė L.Lekavičius ir Paulius Jankūnas, o M.Grigonis smeigė tritaškį – 52:57. Penkis taškus iš eilės pridėjo L.Lekavičius, dvitaškį realizavo J.Lauvergne, M.Grigonis vėl pataikė iš toli, tačiau ir dar vieno J.Lauvergne dvitaškio pergalei nepakako – 64:69.

„Žalgiris“: M.Grigonis 17 (5 atk. kam.), J.Lauvergne 15 (9 atk. kam.), L.Lekavičius 11, N.Hayesas 7, A.Rubitas 6, R.Jokubaitis 3, K.Lukošiūnas 3, P.Jankūnas 2, M.Gebenas 0, T.Walkupas 0 (4 rez. perd.)

„AX Armani Exchange“: S.Shieldsas 23, K.Punteris 14, K.Hinesas 10, L.Datome 10.