J. Nainys pasidalijo įspūdžiais iš kelionės su žalgiriečiais © lkl.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ ypatingą gerbėjų palaikymą jaučia žaisdamas ne tik namuose, bet ir žaisdami išvykose – kad ir kur kauniečiai nuvyktų, tribūnose galima išvysti „Žalgirio“ arba Lietuvos atributikos.

Prie to svariai prisideda ir jau keletą metų su Kauno ekipa bendradarbiaujantis kelionių agentūrų tinklas „West Express“, siūlantis į Eurolygos išvykos rungtynes skristi kartu su komanda.

Tokia galimybe pasinaudojo ir puikiai Lietuvoje žinomas ir „Žalgiriui“ neabejingas TV laidų vedėjas bei muzikos prodiuseris Jonas Nainys. „Žalgirio“ arenoje taip pat dažnai apsilankantis J.Nainys kartu su komanda keliavo į Monaką, kur žalgiriečiai žaidė Eurolygos 16-ojo turo rungtynes.

Skrydžiai į Eurolygos rungtynes yra vykdomi dideliais ir patogiais „Boeing“ tipo lėktuvais, o „West Express“ už papildomą kainą taip pat parūpina ir reikiamą skaičių bilietų į pačias krepšinio rungtynes išvykose.

„Visų pirma – tu skrendi su komanda. Jeigu esi „Žalgirio“ fanas, o tokių Lietuvoje turbūt 99 proc., pabūti šiame lėktuve ir keliauti kartu su komanda yra nerealus jausmas“, – „Žalgiris TV“ skrydžio metu pasakojo J.Nainys.

„Praėjusiame sezone teko žaisti ir kortomis, kadangi skrydis ilgas, todėl gali pasikalbėti su krepšininkais, pabendrauti, pamatyti jų virtuvę ir, ką jie veikia. Labai geras jausmas, smagu, kad gali būti komandos dalimi, skristi su žalgiriečiais, o vėliau palaikyti juos rungtynėse. Tai geriausia dovana, kokia tik gali būti“, – teigė J.Nainys, Lietuvoje žinomas ir DJ Jovani slapyvardžiu.

Šiame sezone Kauno „Žalgirio“ gerbėjai turi dar tris galimybes keliauti kartu su komanda. Sausio 25–27 d. laukia kelionė į Atėnuose vyksiančias rungtynes su lietuviškuoju „Panathinaikos“ klubu.

Vasario 22–24 d. žalgiriečiai vyks į Madridą, kur lauks mačas su vietos „Real“ krepšininkais.

Kovo 1–3 d. žalgiriečiai keliaus susitikti su Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „FC Barcelona“, o į šį skrydį yra likę vos keliolika bilietų.

Paskutinė kelionė užsakomuoju reisu vyks į Berlyną kovo 6–8 d., kur įvyks susitikimas su vietos ALBA ekipa.

Informacija apie bilietų įsigijimą: https://www.westexpress.lt/keliaukite-su-zalgiriu.

 

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos