Jaunieji žalgiriečiai nusileido M.Gecevičiaus vediniems telšiškiams © stopkadras

„Telšių“ (2-0) komandoje solidų žaidimą demonstruojantis veteranas Martynas Gecevičius „7bet-NKL“ čempionate sutrukdė Kauno „Žalgiris-2“ (0-2) komandai iškovoti pergalę. Kauniečiai namuose 63:76 (16:14, 16:15, 13:24, 18:23).

Veteranas per 35 minutes surinko 18 taškų (3/4 dvit., 1/5 trit., 9/10 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, po dukart klydo ir perėmė kamuolį bei surinko 26 naudingumo balus.

Šią dvikovą stebėjo ir pagrindinės Kauno komandos atstovai – Sylvainas Francisco, Andrea Trinchieri, Massimiliano Menetti, Andrew Antelidze, Vytautas Pliauga ir Gediminas Navickas.

Pirmoji rungtynių pusė buvo paženklinta įnirtinga kova, tačiau po ilgosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungę telšiškiai nurūko į priekį ir priartėti žalgiriečių dubleriams neleido.

M.Gecevičiui solidžiai talkino Gediminas Leščiauskas, ant parketo praleidęs 30 minučių. Per jas krepšininkas spėjo pasižymėti 12 taškų, sugriebti 5 kamuolius ir surinkti 14 efektyvumo balų.

Kauniečių gretose išsiskyrė Aleksas Bieliauskas per 27 minutes pelnęs 15 taškų (5/6 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud.), atkovojęs 6 kamuolius bei surinkęs 14 efektyvumo balų.

„Žalgiris-2“: Aleksas Bieliauskas 15 (5/6 dvit., 6 atk. kam.), Dovydas Buika (5 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Kristupas Smirnov (2/4 trit.) po 8.

„Telšiai“: Martynas Gecevičius 18 (1/5 trit., 9/10 baud., 4 rez. perd., 26 naud.), Gediminas Leščiauskas (4/6 dvit., 5 atk. kam.) ir Nojus Radžius (0/5 trit., 6/8 baud., 5 per. kam.) po 12, Deividas Rasys 10 (7 atk. kam.), Ignas Razutis ir Lukas Valantinas (3/10 dvit., 3/9 baud., 9 atk. kam.) po 9.