K. Evansas: „Mūsų fiziškumas turi prasidėti nuo į orą išmesto ginčo kamuolio“ © lkl.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ketvirtadienį pajuda į Atėnus, kur penktadienį Pirėjuje sužais Eurolygos dešimtojo turo rungtynes su vietos „Olympiacos“ klubu.

Prieš kelionę apie būsimą dvikovą ir komandos sudėties pokyčius su „Žalgiris TV“ bendravo gynėjas Keenanas Evansas.

„Vis dar nesame nusiraminę, nes žinome, kad galime žaisti geriau. Šiek tiek naštos nukrito nuo pečių, tą pajautėme ir tai padeda tiesiog koncentruotis į krepšinį. Pergalė padeda visiems įpūsti pasitikėjimo savimi, – apie praėjusią savaitę prieš Miuncheno „Bayern“ iškovotą pergalę ir nutrauktą 4 iš eilės pralaimėjimų seriją kalbėjo amerikietis. – Žinote, pastarosios rungtynės tikrai nebuvo kažkokia didžiulė pergalė. Eurolygoje kiekvienose rungtynėse turi kovoti, todėl turime padaryti taip, kad mums kažko nepritrūktų. Turime būti tie, kurie laimi per kelių atakų atstumą, o ne pralaimi. Turime kovoti iki pabaigos, kaip tą darėme pastarajame susitikime.“

Praėjusios dvigubos Eurolygos rungtynių savaitės metu žalgiriečiai tiek dvikovoje Atėnuose su „Panathinaikos“, tiek susitikime su „Bayern“ praleido mažiausiai taškų turnyre šiame sezone – po 73. K.Evansas džiaugėsi, kad komandos rezultatai savo aikštės pusėje gerėja.

„Jaučiau, kad sezono pradžioje įsiveldavome į per didelio rezultatyvumo rungtynes. Dabar mūsų varžovai renka mažiau taškų. Tai yra gerai, nes mes norime būti ta gynybinė komanda, kuri viską pradeda nuo gynybos. Turime tą tęsti, turime demonstruoti fiziškumą“, – aiškino žaidėjas.

Žalgiriečių penktadienį laukia išbandymas su praėjusio sezono turnyro vicečempionais, kurių gretose vasarą nebeliko dviejų ryškiausių žaidėjų – puolėjo Sasha Vezenkovo ir įžaidėjo Kosto Slouko. Jų vietą užėmė kiti krepšininkai, tarp kurių ir rugsėjį su „Žalgiriu“ išsiskyręs Ignas Brazdeikis bei šią savaitę iš Kauno į Pirėjų persikėlęs Nazas Mitrou-Longas.

„Tai – didelis klubas. Jie turi pavojingus žaidėjus, jie turi reikiamas dėlionės dalis, talentą. Jie prarado dalį žaidėjų, įsigijo ir naujų, bet branduolį išlaikė. Žinome, kad turėsime būti maksimaliai susikoncentravę keliaudami į varžovų areną. Žaisime arenoje, kurioje žaisti sunku, žaisime prieš komandą, prieš kurią žaisti sunku. Mūsų fiziškumas turi prasidėti nuo į orą išmesto ginčo kamuolio. Turime labai rimtai žiūrėti į šias rungtynes, ypač žinant, kad tai išvykos susitikimas. Visi sirgaliai bus nusiteikę prieš mus. Visgi, manau, kad varžovų arenose kol kas mums sekėsi labai neblogai. Turime eiti kovoti iki pat pabaigos“, – tikino žalgirietis.

K.Evansas pakomentavo ir N.Mitrou-Longo išvykimą, linkėjęs buvusiam komandos draugui, su kuriuo puikiai sutarė, sėkmės.

„Esu tas žmogus, kuris nori, kad mano draugai būtų labai laimingi. Nesvarbu, kas tai bebūtų – palaikysiu juos visomis keturiomis. Kalbant apie Nazo sprendimą, aš jį palaikau ir džiaugiuosi už jį. Jam tai bus gera situacija. Atrodo, kad jis gavo gerą pasiūlymą, o gyvenime visada gerai turėti stabilią situaciją. Manau, kad jam tai bus gera galimybė“, – kalbėjo K.Evansas.

Eurolygos dešimtojo turo rungtynės tarp Kauno „Žalgirio“ ir Pirėjo „Olympiacos“ bus žaidžiamos penktadienį 21.15 val.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos