K. Maksvytis dalyvavo Eurolygos trenerių susitikime © zalgiris.lt nuotr.

Barselonoje įvyko kasmetinis Eurolygos trenerių ir vadovų susirinkimas, kuriame dalyvavo ir Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis.

Visą dieną vykusiame susitikime Eurolygos treneriai diskutavo, kaip pagerinti rungtynių įdomumą žiūrovams. Susirinkimo dalyviai dalijosi patirtimi iš praėjusio sezono ir ieškojo kelių dar labiau įtraukti sirgalius.

Didelė susirinkimo dalis buvo skirta ir teisėjavimui aptarti. Treneriai susitiko su Eurolygos teisėjų direktoriumi Richardu Stokesu, su kuriuo peržiūrėjo daugybę žaidybinių situacijų iš praėjusio sezono.

Išskirtinis dėmesys buvo skirtas aptarti teisėjavimo kriterijus žaidėjams judant baudos aikštelėje. Taip pat analizuotos nesportinių pražangų skyrimo aplinkybės bei pabrėžtas puolime be kamuolio judančių krepšininkų apsaugojimas, siekiant žaidimą padaryti dar dinamiškesnį.

„Džiaugiuosi vėl sugrįžęs į Eurolygos trenerių šeimą, – po susitikimo Barselonoje sakė K.Maksvytis. – Labai svarbu, kad Eurolygos teisėjai išklauso trenerių nuomonės. Tiek teisėjai, tiek treneriai, tiek žaidėjai turi vienodai suprasti taisykles. Po tokių susitikimų tampa aišku, kokios linijos bus laikomasi visą sezoną.“

Susirinkime aptartus taisyklių klausimus treneriai pristatys savo komandų žaidėjams, o rugpjūtį įvyksiančioje priešsezoninėje teisėjų stovykloje arbitrams bus pristatyti Eurolygos trenerių išsakyti argumentai.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...