Ką reikia žinoti statant už krepšinio varžybas internetu? © „Pexels“ nuotr.

Krepšinis yra vienas rezultatyviausių iš visų sporto šakų žaidimų, kuris nuolat pritraukia gerbėjų minias visame pasaulyje. Tipiškas krepšinio žaidimas yra dinamiškas ir greitas, jaudinantis bei netikėtas – kitaip tariant, jis prikaustys iki pat paskutinių sekundžių.

Ne tik krepšinio gerbėjai vertina tokį jaudulį, bet ir aistringi sporto lažybininkai gali pamatyti, koks didžiulis potencialas yra šios sporto šakos lažyboms. Štai kodėl per pastaruosius kelerius metus internetinės krepšinio lažybos sparčiai išaugo ir vis daugiau žmonių susidomėjo tuo šioje fenomenalioje sporto šakoje.

Tačiau didėjant šios sporto šakos populiarumui visame pasaulyje nereiškia, kad internetinės krepšinio lažybos yra be spąstų. Jei žinosite keletą nurodymų ir atkreipsite dėmesį į kai kuriuos patarimus, tikėtina padidinsite galimybę laimėti:

1. Raskite puikų lažybų tarpininką

Jei esate pradininkas sporto lažybų pasaulyje, gali būti sunku išsirinkti, kuris lažybų tarpininkas geriausiai panaudos Jūsų pinigus, pasiūlys geriausią pranašumą, taip pat, kuris pasiūlys aukščiausios klasės klientų aptarnavimą.

Taigi, reikia rinktis neatsitiktinai, o iš tikrųjų pasižiūrėti išsamų geriausių krepšinio lažybų organizatorių sąrašą, kad galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą.

Peržiūrėję tokį sąrašą turėtumėte sužinoti, kokius indėlius reikia atlikti tam tikrame lažybų tarpininke, kokias premijas jie siūlo ir ką apie teikiamas paslaugas sako kitų klientų atsiliepimai.

Be to, įsitikinkite, kad jų klientų aptarnavimo komanda gali padėti išspręsti bet kokias problemas.

2. Atlikite krepšinio tyrimą

Krepšinio rungtynės visada yra kupinos įvykių ir pramonė sparčiai vystosi, todėl norint atlikti sėkmingą statymą būtina neatsilikti nuo naujausių žinių. Žinoma, verta žinoti, kurios komandos šį sezoną jau pasiekė aukštumas, tačiau yra visiškai skirtingų veiksnių, kurie galiausiai turės įtakos galutiniam žaidimo rezultatui.

Taigi, užsiimant krepšinio lažybomis tiesiogiai internetu, labai svarbu atlikti tyrimą ir atsakyti į tokius klausimus:

 • Koks buvo pastaruoju metu dalyvaujančių komandų tvarkaraštis? Ar buvo atkrintamosios varžybos? Ar krepšininkai pavargę? Kokia jų moralė – ar jie parsivežė pergales, o gal šiuo metu neša gėdingų pralaimėjimų naštą?
 • Ar kyla konfliktų tarp komandos narių arba tarp jų ir trenerio? Ar dabartinė komandos sudėtis leidžia sklandžiai varžytis krepšinio aikštėje? Ar komanda turi sunkią arba įdomią istoriją su kitomis komandomis, prieš kurias žaidžia? Atidžiai stebėkite šią subtilią psichologinę vidinę veiklą ir gausite taip trokštamą pranašumą krepšinio lažybose.
 • Kur yra žaidžiamos rungtynės? Ar komanda keliavo į kitą miestą dėl varžybų? Gal dėl to krepšininkai pavargę? Ar juos palaikys gerbėjai, kol žais rungtynes išvykoje?
 • Ar yra traumuotų žaidėjų komandoje? Senos ar naujos traumos neabejotinai gali sugadinti net labiausiai patyrusio krepšininko žaidimą.

Galiausiai atsakymai į šiuos klausimus atspindės Jūsų krepšinio lažybų internetu strategijų esmę.

3. Atraskite savo pageidaujamą krepšinio lažybų tipą

Kadangi krepšinis yra tokia jaudinanti sporto šaka, nenuostabu, kad lažybų internetu pasiūla yra gausi ir įvairi.

Nors ir yra tradicinis būdas lažybose, pavyzdžiui, statymas už žaidimo baigties rezultatą, Jūs taip pat galite pabandyti numatyti:

 • kas įmes pirmąjį tritaškį
 • koks bus galutinis rezultatas
 • koks taškų skaičius bus antroje žaidimo pusėje
 • kokia komanda vėliau laimės čempionatą – toks statymas vadinamas ateities statymu.

Kaip matote, statymų tipų sąrašas yra beveik nesibaigiantis ir galite būti labai kūrybingi savo prognozėse.

Jei norite, kad lažybų metu išlaidos būtų mažesnės, bet taip pat turite noro prisiimti ir didesnę riziką, tuo atveju galite pasirinkti „parlay“ lažybas. Naudodamiesi „parlay“ lažybomis, gaunate lažybų bilietą, kuriame sujungiate statymą už du ar daugiau to paties statymo komponentų. Tačiau čia svarbu žinoti, kad pralaimi visas „parlay“, jei pralaimi net vienas iš šių statymų.

Išvada

Krepšinio lažybos internetu nėra kodas, kurį reikia nulaužti, priešingai, tai gana prieinama, kai laikotės nuorodų ir patarimų. Šiek tiek patyrinėję ir techninį lažybų pasaulio supratimą, būsite gerai pasirengę sėkmingai laimėti statymus.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
  Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
  Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
  Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...