Kauno „Žalgirio“ (30/3) krepšininkai ketvirtą kartą šį sezoną sutriuškino Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (9/25).

Šalies čempionų gretose nerungtyniavo Marius Grigonis ir Thomasas Walkupas, bet ir be jų kauniečiai namuose 78:47 (30:18, 19:16, 25:13, 21:7) nugalėjo Mariaus Kiltinavičiaus vadovaujamą komandą.

Ypatingos šios rungtynės buvo Kauniečių kapitonui Pauliui Jankūnui. Žalgirietis šiandien sužaidė savo 500-ąsias rungtynes „Betsafe-LKL“ čempionate. Jų metu P. Jankūnas pelnė 5 taškus ir atkovojo 5 kamuolius.

„Žalgiris“ lieka vienvaldžiu „Betsafe-LKL“ turnyrinės lentelės lyderiu, o prieš pora dienų iškovoję pergalę prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (107:83) užsitikrino pirmą vietą reguliariajame sezone, Kėdainių ekipa žengia paskutinė.

„Žalgiris“ nuo pirmų minučių įrodinėjo savo pranšumą. Kauniečių spurtas 11:0 leido išsiveržti į priekį ir jau po pirmų 10 minučių šeimininkai turėjo solidų pranašumą – 18:30.

Antrajame kėlinyje kauniečiai ir toliau įrodinėjo, jog šiose rungtynėse jie yra kur kas pranašesni už savo varžovus. Kauno „Žalgirio“ krepšininkai po dviejų kėlinių turėjo užtikrintą pranašumą – 49:34.

Per didžiąją pertrauką svečiai iš Kėdainių išvadų nepadarė – kauniečia ir toliau demonstravo užtikrintumą puolime ir prieš ketvirtą kėlinį savo pranašumą padidino iki 30 taškų (74:47).

Paskutinės 10 minučių buvo tik formalumas, kurio metu Kėdainių krepšininkams nepavyko ženkliai sumažinti atsilikimo.